Zostań twórcą

pasjans

Masz pomysł na grę internetową, planszową czy karcianą? Nasza firma chce wyprodukować twoją grę. Od dziś zbieramy pomysły na mini gry na system android chcemy spróbować czegoś nowego a ty możesz nam w tym pomóc. Jeżeli spodoba nam się twój pomysł wyprodukujemy go dla ciebie będzie to twój patent zostaniesz podpisany jako autor za nie wielką opłata możemy umieścić do w sprzedaż, w innym przypadku tylko ty będziesz miał do niej dostęp.

Sklep z grami planszowymi może mieć w asortymencie twoją grę dostaniesz zyski ze sprzedaży.

pasjansMówią ci coś takie tytuły jak 7 cudów świata, Gra o Tron i inne gry planszowe firmy xyz to nasza produkcja. A może Solid, Robot i AutoCad gry karciane to też nasz sprawka. Szachy to nie nasza działka. Puzzle są dla dzieci, a twoja gra może być podpięta pod naszą logo np. łamigłówki sklep. Mamy swoja siedzibę w Warszawie możesz przyjść osobiście lub skontaktować się z nami drogą elektroniczną. Jeżeli się do nas wybierasz weź ze sobą wszystkie materiały jakie masz może stworzymy na miejscu albo będziesz musiał parę dni poczekać. Drogą elektroniczną proszę przesłać szkice postać i historie gry, jeżeli chodzi o pracy wykonane komputerowo jak najbardziej mogą być. Tematyka dowolna im bardziej rozbudowana tym lepiej nie ograniczaj się, może zaprosić znajomego albo i więcej.
Wśród wszystkich pomysłów wylosujemy 2 najlepsze tytuły z których stworzymy każdy rodzaj gry , planszowe, karciane na telefon. Zwycięscy będą otrzymywać 50% zysku z kupna. Dla pierwszej dwudziestki mamy również nagrody wasze gry będą umieszczone na stronie z której każdy będzie mógł je poprać bez żadnych opłat. Także długopisy, klawiatury czy też maszyny do pisania w dłoń i zostań twórcą swojej autorskiej gry. Czekamy do końca miesiąca.