Zły stan trybun sportowych w moim mieście

trybuny sportowe

Mieszkam w bardzo niebezpiecznej dzielnicy. Wraz z rodziną od dłuższego czasu myślimy nad przeprowadzką. W naszym mieście nie możemy nawet spokojnie wyjść. Po ulicach chodzą bardzo podejrzani ludzie.

Kompletnie zniszczone trybuny sportowe

trybuny sportowePewnego dnia zobaczyłem na jednym z portali internetowych jak bardzo zniszczyli stadion. Okazało się, że powyrywano wszystkie barierki, zdewastowano toalety i powyrywano siedziska stadionowe. Nie mogłam uwierzyć w to jak bardzo zniszczyli tamten obiekt. Już kilka lat temu, gdy udałam się na mecz widziałam bardzo odrażające rzeczy. Wszędzie poprzyklejane gumy do żucia oraz poprzyklejane naklejki na krzesełka stadionowe. Od tamtej pory postanowiłam nie chodzić na żadne zawody odbywające się w mojej okolicy. Wolę pojechać w inne miejsce i tam się zrelaksować. Niestety w bardzo złym stanie są wszystkie obiekty sportowe. Przeczytałam także w gazecie, że podobno jeden z nich ma być wyremontowany przez burmistrza naszego miasta. Chce posadzić nową murawę, wymienić oświetlenie, odnowić trybuny sportowe oraz zamontować kamery bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że to dobry pomysł. Boję się tylko, że niebezpieczni kibice nie dadzą za wygraną i ponownie zniszczą stadion. Chciałabym aby policja chwytała przestępców ze zdwojoną skutecznością. Uważam, że tym razem kamery będą pomagały zweryfikować kto niszczy cudzą własność.

Definitywnie nie czuję się bezpiecznie w swoim domu. Boję się wyjść nawet do sklepu. Chciałabym zmienić miejsce zamieszkania. Marzy mi się mały domek jednorodzinny na wsi w miłej i spokojnej okolicy.