Zaprojektowałam gazetkę szkolną i plakaty. Postanowiłam ją wydrukować

tanie plakaty

W moim liceum ogłoszono konkurs na najlepszą gazetkę szkolną. Ja planowałam pójść w przyszłości na dziennikarstwo dlatego od razu stwierdziłam, że jest to coś dla mnie. Byłam bardzo podekscytowana.

Druk gazetki szkolnej często odbywa się w szkole, jednak można też to zrobić w drukarni razem z plakatami

tanie plakatyPo przeczytaniu obwieszczenia układałam sobie w głowie odpowiedni plan działania. Postanowiłam także porozmawiać z naszą polonistką o nie których aspektach. To bardzo dużo mi pomogło. Po powrocie do domu, zabrałam się do pracy. Uważałam, że moja kreatywność oraz talent artystyczny ułatwią mi działanie. Po całym sobotnim popołudniu w końcu skończyłam. Najbardziej podobała mi się strona główna. Stwierdziłam, że nazwa, którą wymyśliłam również nawiązywała do naszego patrona. Wszystko grało spójną całość. Mama powiedziała mi, że jest pewna drukarnia internetowa, która ma swoje usługi w bardzo atrakcyjnych cenach. Już po kilku minutach namysłu zadzwoniłam pod wskazany adres. Wszystko zamówiłam na następny dzień. Chciałam aby okładki były wydrukowane na sztywnej kartce. To miało zwrócić uwagę jury. Oferowano mi także tanie ulotki. To nie było potrzebne. Mnie interesowała sama gazetka i nie miałam zamiaru jej reklamować. W przeszłości zdarzały się sytuacje w których potrzebowałam czegoś innego. Uczęszczałam na różne koła naukowe i tak wykonywaliśmy pewne projekty. Tanie plakaty w takich okolicznościach były wielką zaletą. Po odbiorze swojego dzieła byłam zadowolona.

Podpisałam pracę konkursową i zaniosłam ją do organizatorki. Wszystko miało się rozstrzygnąć w przeciągu kilku tygodni. Czas oczekiwania był dla mnie ciężki.