Zamówienie toreb bawełnianych z logo

Często wpadałem na genialne pomysły, które zawsze były doceniane przez mojego kierownika. Cechowałem się ogromną kreatywnością, którą wykorzystywałem w swojej pracy. Ostatni pomysł, na który wpadłem zachwycił nawet samego prezesa firmy i docenił mnie sporą premią. 

Współpraca z firmą wykonującą torby bawełniane 

eko torby bawełniane z logoWpadłem na pomysł, żeby na targach pracy, które organizowałem wprowadzić prezenty dla wszystkich ludzi. Nie miały to być jakieś długopisy czy inne gadżety. Postawiłem na eko torby bawełniane z logo naszej firmy. Mój cel był prosty i skuteczny. Każdy, kto nosił taką torbę z logo naszej firmy reklamował nas jednocześnie i dzięki temu wielu klientów mogło się o nas dowiedzieć. Kierownik powiedział, że to najlepszy pomysł i kazał mi go niezwłocznie zrealizować. Zaprojektowałem taką eko torbę i musiałem znaleźć firmę, która byłaby w stanie dla mnie takie torby bawełniane z logo wyprodukować. Ze znalezieniem takiej firmy sprawnie sobie poradziłem, bo tego typu torby były modne w ostatnim czasie i wiele firm oferowało ich produkcję. Wybrałem firmę, która była mi znana, ponieważ nie raz z nią współpracowałem, przez co miałem pewność, że wszystkie torby będą wykonane tak jak chciałem. Zleciłem wykonanie tysiąca toreb bawełnianych, ponieważ zamierzałem rozdać je jeszcze wszystkim pracownikom firmy. Kierownikowi ten pomysł się spodobał i pochwalał każdy mój krok. Dostałem odpowiedni budżet, którym mogłem dysponować. Torby bawełniane wykonano szybko.

Na targach rozdane zostały wszystkie torby bawełniane, które zabrałem ze sobą i byłem z tego zadowolony. Nie dość, że zyskaliśmy nowych pracowników w firmie to jeszcze wielu klientów odezwało się w sprawie współpracy. To była moja najlepsza akcja, którą ostatnio przeprowadziłem.