Zamówienie szklanych drzwi na wymiar

 

Kiedy już budowa domu dobiegała końca, to musiałem podjąć jedną ważną decyzję. Na parterze w salonie miało być wyjście na taras i nie miałem pojęcia jak to rozegrać. Decyzję jednak musiałem dość szybko podjąć, bo kierownik budowy się zaczął się nieco niecierpliwić.

Wyjście na taras ze szklanymi drzwiami

szklane drzwi na wymiar wrocławKiedy tak nie mogłem podjąć decyzji, to kierownik budowy sam zaoferował mi kilka rozwiązań. Tak naprawdę to jedno z nich mi się szczególnie spodobało. Miały to być  szklane drzwi na wymiar Wrocław był dość blisko i tam mogłem takie drzwi zamówić. Kierownik budowy podał mi dokładne wymiary i z tymi informacjami udałem się do producenta szklanych drzwi, by dokonać zamówienia. Wyobraziłem sobie jak wychodzę na taras poprzez szklane drzwi i ten pomysł zdecydowanie coraz bardziej mi odpowiadał. U producenta wybrałem sobie jedne z najlepszych dni, które podobno miały najwyższą odporność na wszelki warunki atmosferyczne. Na dodatek były tak szczelne, że żaden hałas z zewnątrz nie był w stanie zakłócić mi spokoju. Drzwi szklane do najtańszych nie należały, ale dla mnie ważniejsza była jakość. W końcu cały dom budowałem tylko z najlepszych materiałów. Na realizację zamówienia musiałem poczekać tydzień. Poprosiłem jednak o przyspieszenie terminu, bo nie mogłem tak długo czekać. Postawa producenta mnie zaskoczyła, ponieważ przystał na moją prośbę i obiecał dostarczyć mi drzwi do piątku. Kierownik budowy był z tego faktu szalenie zadowolony i pogratulował mi takiego działania.

Wyjście na taras przez szklane drzwi było bardzo wygodne. Miałem piękny widok na pola a na dodatek do salonu wpadało mnóstwo słońca i tym samym pomieszczenie było o wiele jaśniejsze. Podjąłem dobrą decyzję a wszystko dzięki trafnej podpowiedzi kierownika budowy.