Zamówienie butów roboczych dla pracowników

Szefa miałam wyrozumiałego. Na dodatek dbał o wszystkich swoich pracowników, co mi imponowało. Dzięki temu miał on pewność, że każdy bardzo solidnie wykonywał swoje obowiązki. Szef to jednak potrafił zarządzać firmą i robił to profesjonalnie.

Para solidnych butów zimowych dla każdego pracownika 

buty robocze zimoweEkipa budowlana, która pracowała w terenie wymagała najwięcej uwagi. Wiele razy zamawiałam u producenta odzież roboczą i sprzęt dla całego zespołu. Wszystkie zamówienia to ja realizowałam w firmie, gdyż to był mój obowiązek no i miałam dostęp do firmowego konta. Szef co miesiąc przesyłał mi drogą elektroniczną zamówienie, które realizowałam od razu. W październiku miałam zamówić buty robocze zimowe dla całej ekipy budowlanej i to było niełatwe zadanie. Musiałam od każdego pracownika uzyskać informację, jaki rozmiar obuwia nosił a dopiero po tym mogłam złożyć zamówienie u producenta. Wyboru butów zimowych musiałam dokonać już samodzielnie i miałam nadzieję, że jakoś sobie poradzę. Zadzwoniłam od razu do przedstawiciela, u którego zawsze składałam zamówienia i poprosiłam go o pomoc. Wyjaśniłam, że potrzebuję butów roboczych na zimę dla ekipy budowlanej, która całe dnie spędzała na zewnątrz. Buty musiały być solidne wykonane, wygodne i ciepłe. Przedstawiciel miał buty przeznaczone właśnie dla takiej grupy ludzi i od razu mi je zaproponował. Zdecydowałam się je zakupić poprzez stronę internetową producenta, ponieważ musiałam wybrać konkretne rozmiary.

Pracownicy z obuwia byli bardzo zadowoleni. Buty były bardzo wygodne, solidnie wykonane i ciepłe. Nikomu nawet w największe mrozy nie marzły nogi mimo, iż po kilka godzin pracowali na zewnątrz. Dobrze spełniłam to zadanie i wiedziałam już, że z każdym kolejnym poradzę sobie bez problemu.