Zamów lustra na wymiar, czyli zaskocz pomysłowością

lustra na wymiar

Gdy słyszy się określenie lustra na wymiar, często wielu ludziom przychodzi na myśl dość prosty zabieg – lustro zamówione z wcześniej podanymi wymiarami, aby bezproblemowo mogło się wpasować we wnękę lub określony fragment ściany bądź też innego mebla.

Lustra na wymiar mogą być spełnieniem nawet najbardziej wybujałej fantazji klienta

lustra na wymiarStosunkowo nowym rozwiązaniem są lustra uformowane w kształty, litery bądź inne znaki. Tego typu lustra na wymiar dopiero nieśmiało wchodzą na rynek, ale są idealnym sposobem na stworzenie urozmaiconego i oryginalnego wyglądu naszej garderoby, przedpokoju bądź innego pomieszczenia (wspólnie z na przykład takimi towarami jak drzwi szklane). Nieświadomość odnośnie takich możliwości sprawi również, że nasi znajomi będą pod niebotycznych wrażeniem, gdy po raz pierwszy ujrzą dane pomieszczenie bądź jego fragment po tym, jak zamówimy sobie lustra na wymiar. Warto też tutaj dodać, że drzwi szklane również robią obecnie furorę i wpasowują się w najnowsze trendy mody, a korzystają z nich już ludzie niemal na całym świecie; towary te z roku na roku (a często z miesiąca na miesiąc) robią się coraz bardziej tańsze i stają się przystępne, na „każdą kieszeń”. Bardzo popularne stają się też drzwi przesuwne, będące ciekawą odskocznią i odmianą od wszędzie obecnych klasycznych drzwi, wyglądających wszędzie jednakowo mimo dosłownie tysięcy różnych barw i koncepcji.

Przy najbliższym remoncie bądź w momencie, w którym uznamy, że czas na zmianę, zastanówmy się, czy do naszego wymarzonego wnętrza nie brakuje własnie szklanych, bądź lustrzanych elementów. Poszukajmy inspiracji w sieci, dokładnie zmierzmy pomieszczenia i zamówmy lustra na wymiar.