Zakup eleganckiej sukienki

Kilka miesięcy temu moja koleżanka wyszła za mąż. W sumie to bardzo ucieszyłam się gdy dostałam zaproszenie na tą uroczystość. Dawno z mężem już nigdzie nie byliśmy. W sumie od kiedy to na świecie pojawiła się nasza córka to mamy dużo mniej okazji do wspólnych wyjść niż kiedyś.

Wybór sukienki na wesele

sukienki koronkoweJa jeszcze nie wróciłam do formy sprzed ciąży. Ale mimo to chciałam wyglądać bardzo ładnie. Wiedziałam, że będę musiała kupić sobie jakąś wyjątkową sukienkę na tą okazję. W czasie ciąży i teraz gdy jestem z dzieckiem w domu nauczyłam się robić zakupy przede wszystkim przez internet. Jest to dla mnie po prostu dużo prostsze. I sukienkę też postanowiłam znaleźć w taki sposób. Szybka znalazłam naprawdę dobry sklep internetowy. Ja nawet nie wiedziałam co jest aktualnie modne. I okazało się, że są to sukienki koronkowe, które rzeczywiście są bardzo ładne. Na wierzchu sukienki jest bardzo elegancka koronka a pod spodem materiał. Mi się bardzo spodobała taka do kolan. Bo jest to chyba moja ulubiona długość i uważam, że w takich krojach wyglądam najkorzystniej. Sukienki te były w wielu kolorach. I do tego nie kosztowały dużo. Byłam pewna, że będę wyglądała w takiej bardo dobrze. Dlatego też postanowiłam ją zamówić. Wybrałam czerwoną bo w tym kolorze zawsze dobrze się czułam. A zresztą mam piękne czerwone buty, które świetnie będą pasowały na tą uroczystość. Po kilku dniach od zamówienia miałam już sukienkę w domu. 

Oczywiście od razu ją przymierzyłam. I tak jak myślałam leżała na mnie bardzo dobrze. Uważam, że idealnie ukrywała jeszcze mój brzuszek. Wyglądałam w niej zatem szczupło i po prostu ładnie. Mój mąż też był tego samego zdania. A na ślubie wiele osób komplementowało mnie za wygląd i ładną sukienkę koronkową, która jest tak modna teraz.