Yacht charter na Mazurach z moją rodziną

jacht

To były dla mnie niesamowite wakacje. Jako mała dziewczynka zawsze jeździłam z rodzicami na wakacje, ale potem jak już podrosłam to zaczęłam jeździć najpierw na zorganizowane kolonie, a potem zaczęliśmy ze znajomymi planować własne wyjazdy. Od tamtej pory nigdy nie wyjeżdżałam z rodziną nigdzie dalej i nigdzie na dłużnej, niż do babci, mieszkającej w sąsiedniej miejscowości. Nie wiedziałam jak bardzo mi brakowało takich rodzinnych wyjazdów.

Yacht charter to świetne rozwiązanie

jachtKiedy więc moja mama powiedziała, ze zamówili z tatą charter jachtów mazury bardzo się ucieszyłam. Kiedyś byliśmy raz na Mazurach, ale nic już nie pamiętałam z tego wyjazdu. Musiałam mieć chyba pięć albo sześć lat,c żyli bardzo dawno temu. Teraz całą rodziną, z rodzicami i moją młodszą siostrą wybieraliśmy się na wakacyjny wypad nad mazurskie jeziora. Wiele dobrego słyszałam o tamtejszych krajobrazach. Wszyscy mówią, ze polska kraina tysiąca jezior jest przecudna, a najlepiej zwiedzać ją właśnie na jachtach i łódkach. Yacht charter to jest świetna sprawa. Teraz mogliśmy nie tylko pobyć ze sobą i spędzić miło czas, ale także poznać nowe tereny i zobaczyć co się zmieniło w miejscach, które już odwiedziliśmy. Dla mnie to były jedne z najlepszych wakacji i wcale nie żałuję, ze nie spędziłam ich jak co roku ze znajomymi ze szkoły. Rodzina jest dla mnie bardzo ważna, a taki Yachtcharter Polen Masuren pomógł nam na nowo zbliżyć się do siebie. Żeglowaliśmy tak po wielu jeziorach i rzeczkach, zrobiłam mnóstwo zdjęć krajobrazów, natury, a nawet kilka ładnych zdjęć zwierząt.

To będzie dla nas świetna pamiątka z wakacji. Nie mogę się doczekać kolejnego takiego wyjazdu. Może w przyszłym roku uda nam się to powtórzyć? Mam nadzieję, ze tak.