Wysokiej jakości wanny z hydromasażem

Kąpiel w wygodnej wannie pomaga odprężyć się po pracy i wysiłku fizycznym, np. po wizycie na siłowni. Eleganckie wanny posiadają wiele dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest trójstopniowy masaż. Do tego celu służą specjalne dysze umieszczone w dnie wanny lub po bokach. Innym rodzajem wanny do relaksu jest wbudowana funkcja jacuzzi. Pozwala stworzyć strefę relaksu w prywatnym mieszkaniu.

Domowa strefa relaksu, czyli hydromasaż

wanny z hydromasażemCeny wanien z hydromasażem są na tyle atrakcyjne, że każdy może urządzić we własnym domu oryginalną strefę relaksu. Specjalne dysze służą do wpuszczania gorącej wody i masowania poszczególnych części ciała. W tego typu wannach masowanie odbywa się dzięki kilkustopniowemu natężeniu strumienia wody. Dodatkowo na dnie mogą być specjalne wypustki, które łagodnie masują i pomagają odprężyć się. Komu zalecane są wanny z hydromasażem? Przede wszystkim każdemu, kto potrzebuje odrobiny luksusu i relaksu. Takie wanny spełniają rolę fizjoterapii i rehabilitacji. Osoby, które mają różnego rodzaju problemy zdrowotne z układem kostno-stawowym, mogą odetchnąć z ulgą zażywając kąpieli z hydromasażem. Sensoryczne oświetlenie to dodatek do różnego typu wanien. ładne, punktowe światełka LED pomagają jeszcze szybciej osiągnąć błogi spokój w codziennej lub okazjonalnej kąpieli. Ceny wanien zależą właśnie od zastosowanych technologii i unowocześnień.

Stylowe i eleganckie wanny służą nie tylko do codziennej kąpieli, lecz także do leczniczego i terapeutycznego hydromasażu. Już nie trzeba wyjeżdżać do sanatorium, czy odwiedzać profesjonalne SPA. Własna strefę relaksu można wykonać przy niewielkich nakładach finansowych. Wydatek na odprężającą wannę szybko się zwróci i pomoże zregenerować siły po pracy czy treningu. To dobry pomysł na luksusową łazienkę.