Wysoka jakość kosmetyków

Jakiś czas temu postanowiłam wyrzucić wszystkie swoje dotychczasowe kosmetyki do robienia makijażu i całkowicie od zera skompletować kosmetyczkę. Powodem mojej decyzji była głównie nowa wiedza, jaką nabyłam z biegiem czasu. Teraz stawiam tylko na produkty, których jakość można określić, jako co najmniej bardzo dobrą.

Trwałość kosmetyków Nouba

kosmetyki noubaPod względem hobbistycznym makijażem interesuję się od kilku lat. Swoją wiedzę czerpię z internetu oraz z filmików zawierających tutoriale. Mimo tego, że samą technikę operowania pędzlami i nakładania produktów opanowałam perfekcyjnie, tak jedna rzecz nie dawała mi spokoju. Otóż moje kosmetyki nie wyglądały tak perfekcyjnie na skórze, jak u dziewczyn w filmikach. Z początku myślałam, że to zasługa filtrów, ale potem dowiedziałam się, że wszystko jest kwestią słabej jakości produktów. Pozbyłam się zatem zawartości swojej kosmetyczki i kupić nowe kosmetyki Nouba była marką w którą postanowiłam zainwestować ponieważ po dokładnym przeglądzie polecanych produktów do makijażu, ta firma najczęściej pojawiała się w polecanych. Na początek kupiłam podstawowe kosmetyki takie jak: podkład, puder, pomadkę, cienie do powiek, bronzer oraz roświetlacz i oczywiście paletkę cieni. Różnicę w jakości produktów odczułam od razu, już przy nakładaniu kosmetyków. Podkład doskonale wtapiał się w moją skórę nie tworząc plam oraz nie ścierając się, a cienie do powiek były rewelacyjnie napigmentowane. Wreszcie brąz wyglądał, jak brąz, a nie jak brudna plama.

Jestem bardzo zadowolona z moich nowych kosmetyków i cieszę się, że zaufałam w tej kwestii opinii dziewczyn z internetu. Makijaż doskonale trzyma się przez cały dzień. Nie mam problemu ani z rolowaniem się podkładu po kilku godzinach, ani też z jego zbieraniem się w kącikach oczu. Cienie też się nie osypują, a także nie odbijają na górnej powiece co z kolei jest chyba największym potwierdzeniem trwałości produktów.