Wyremontowanie pokoju do wynajęcia

Moja przyjaciółka mieszkała ze swoim chłopakiem od roku. Dogadywała się z nim i twierdziła, że ponosiła o wiele niższe koszty utrzymania, bo wszystkie rachunki płacili po równo. Ja mieszkałam sama w swoim mieszkaniu a do rachunków nikt mi nie dokładał. Miałam trudniej.

Nowocześnie umeblowany pokój do wynajęcia

pokoje do wynajęcia PowidzRozmowa z przyjaciółką podsunęła mi świetny pomysł, by wynająć jeden pokój. Właściwie był on pusty i trzymałam w nim niepotrzebne rzeczy. Postanowiłam wynieść je do piwnicy. W okolicy było bardzo dużo ludzi, którzy oferowali pokoje do wynajęcia Powidz był miastem, który przyciągał młodzież. Pokój mimo, iż nie był używany, to nie nadawał się do tego, żeby go komukolwiek wynająć. Musiałam zainwestować w remont i nowe meble. Pokój nie był duży i przeznaczony dla jednej osoby. Wstawiłam tam szafę na ubrania, komodę, rozkładaną sofę oraz biurko. Wzięłam kredyt na zakup mebli, ale wiedziałam, że to wszystko mi się zwróci z czasem. Pokój pomalowałam sama, bo to nie było trudne. Kiedy już wszystko skończyłam, to byłam dumna z siebie. Pokój, który zamierzałam wynajmować był bardzo nowocześnie umeblowany. Do drzwi wstawiłam zamek, żeby lokator miał większy komfort. Na moją ofertę odpowiedziała młoda dziewczyna, która szukała pokoju na wynajem. Cena, którą chciałam uzyskać była dla niej nieco za wysoka, ale od razu polubiłam tę osobę, że postanowiłam zejść z ceny. Dogadałyśmy się i wynajęła ona ode mnie ten pokój. Już sama nie musiałam płacić wszystkich rachunków.

Aniela, dziewczyna wynajmująca ode mnie pokój była wspaniałą osobą. Szybko się z nią zaprzyjaźniłam i razem spędzałyśmy sporo czasu. Nie sądziłam, że tak szybko znajdę kogoś fajnego na pokój, ale udało mi się. Odetchnęłam finansowo i mogłam odłożyć sobie parę groszy.