Wykonywanie paznokci hybrydowych

Jeśli chcemy mieć piękne i zadbane dłonie to poza regularnym smarowaniem ich odżywczym kremem warto czasem pomalować paznokcie. W obecnych czasach bardzo łatwo jest zakupić nam zestaw do hybryd, dzięki czemu możemy nauczyć się samodzielnie wykonywać różnego rodzaju zdobienia. To rewelacyjne zajęcie na wolne dni.

Hybrydowe paznokcie w domu

lakier hybrydowyAby samodzielnie robić w domu paznokcie hybrydowe musimy posiadać zestaw niezbędnych nam przedmiotów. Przede wszystkim będzie to lampa UV o odpowiedniej mocy, która utwardzi nam lakier hybrydowy. Oczywiście, hybrydę nakładamy na bazę, a na hybrydę top. Poza tymi najistotniejszymi elementami musimy mieć bloczek polerski, pilniki o różnych gradacjach, dzięki którym doskonale opracujemy kształt naszej płytki paznokciowej oraz ją wypolerujemy. Pamiętajmy też, iż niekiedy musimy skorzystać z primera bezkwasowego bądź kwasowego tuż przed nałożeniem naszej bazy do hybryd. Istotny jest również cleaner, którym odtłuścimy naszą płytkę paznokciową i ewentualne warstwy lakieru. Aby używać cleanera musimy mieć płatki bezpyłowe. Niestety, płatki kosmetyczne do twarzy będą nam zostawiać farfocle, których nie chcemy przy naszym zdobieniu. Jeżeli posiadamy wszystkie te elementy składające się na zestaw do tworzenia hybryd w domu wystarczy tylko zapoznać się z poradnikami, których w internecie jest wiele. To ważne, abyśmy jak najlepiej wykonywali je, aby nie zrobić sobie trwałej krzywdy.

Praktyczny zestaw do hybryd w domu jest obecnie czymś bardzo powszechnym. To wszystko dlatego, że malowanie lakierami hybrydowymi na naturalnej płytce paznokciowej nie jest tak trudnym zajęciem jakby się mogło wydawać. Potrzebujemy tylko odpowiednich przedmiotów oraz zapoznania się z dobrej jakości poradnikiem w internecie.