Współczesne budownictwo mieszkaniowe.

rolety

Zawsze podobały mi się nowoczesne domy parterowe, im bardziej zagłębiałam się w ten temat tym bardziej zapragnęłam mieszkać w takim domu. Typowe osiedla domków jednorodzinnych wokół miasta charakteryzują się tzw. kostką, domem kwadratowymi, zupełnie tak jakby istniał jeden projekt domu, powielany wszędzie, na każdej ulicy, na każdym osiedlu, w każdym mieście.

roletyWejście w nowy ustrój polityczny zaowocowało nagłą eksplozją pomysłów architektonicznych, okazało się, że mamy bardzo zdolnych, kreatywnych architektów, chcących zmieniać naszą szarą kwadratową rzeczywistość. Podczas czekania na spotkanie z architektem przeglądałam zakres jego projektów, od projektu budynku gospodarczego poprzez projekty budynku biurowego aż po projekty miejsc użyteczności publicznej. Część z tych projektów była bardzo odważna, bardzo nowoczesna ale zdarzały się również obiekty typowo tradycyjne. Po tym można poznać dobrego architekta, jest w stanie dopasować się do każdego klienta, bez względu na własne koncepcje i swoje ulubione typy domów, które mają w oknach rolety wewnętrzne wrocław. Co mi się podoba w tym nowoczesnym stylu? Na pewno przestrzeń jaką oferuje, brak ciasnych pomieszczeń, przestrzeni dodają również liczne przeszklenia, a co za tym idzie dom jest jasny.

Dom oczywiście buduje się z zgodzie z aktualnymi trendami proekologicznymi i energooszczędnymi. Wspólnie z architektem przeglądając projekty już wykonane, zdecydowałam się na projekt domu z kategorii nowoczesne domy z płaskim dachem. Teraz tylko pozwolenie na budowę i można rozpocząć prace budowlane.