Warto wyglądać ładnie

Przedłużanie rzęs

W salonach kosmetycznych stosuje się różnorodne zabiegi, dzięki którym nasze rzęsy wyglądają na ładniejsze, grubsze i dłuższe. Rasowa kobieta zdaje sobie sprawę, że oczy są zwierciadłem duszy i należycie dba o ich oprawę.

Co daje nam zabieg przedłużania rzęs?

Przedłużanie rzęsStylizacja rzęs polega na ich przedłużaniu i zagęszczaniu. Stosuje się wtedy różnorodne typy sztucznych rzęs. Obecnie najbardziej popularne są rzęsy mink, uzyskiwane z sierści norek. Mają różną długość, są trwałe i świetne prezentują się wśród naszych naturalnych. Można bez problemu je malować i korzystać z maskary. Poza tym nie mają efektu porannego skręcania się. Przy zastosowaniu zabiegu rzęsy 1 do 1 często kosmetyczki stosują produkt syntetyczny. Jest ona przeznaczony przede wszystkim dla alergików. Dają stuprocentową gwarancję, że nie uczulą. Przy technologii rzęsy 2 do 1 używa się również rzęs z jedwabiu. Są one dość miękkie, przyjemne d dotyku, dają złudzenie naturalności. Przedłużanie rzęs jest zabiegiem, który nie powoduje żadnych komplikacji w codziennym życiu. Przez pierwszą dobę trzeba trochę uważać i na przykład nie korzystać z sauny, potem można prowadzić normalne życie. Należy jedynie uważać na stosowanie zbyt tłustych kosmetyków. Pamiętajmy, że sztuczne rzęsy są doklejane za pomocą specjalnego kleju. Używanie tłustych kosmetyków może więc powodować odklejanie i wypadanie sztucznych rzęs.

Zabieg przedłużanie nie jest zbyt drogi, a daje długotrwały efekt. Warto się zastanowić, czy nie skorzystać z tego udogodnienia. W dodatku w gabinecie można się solidnie odprężyć.

Artykuł powstał przy współpracy firmy:

Avocadi