Usługi księgowe są często wybierane przez firmy

Pracuję jako księgowa już wiele lat. Uwielbiam moją pracę. Dobrze się czuję w tym zawodzie. Staram się do mojej pracy podchodzić bardzo profesjonalnie. Każdego klienta traktuję poważnie i staram się przygotowywać wszystkie dokumenty na czas. Biorę udział w różnych kurach i szkoleniach żeby być na bieżąco ze wszystkimi przepisami. 

Pracuję jako księgowa

Biuro księgowe poznańPraca w księgowości zawsze mi się podobała. Moja mama była księgową i często do domu przynosiła różne dokumenty z firmy. Przynosiła także duży kalkulator, którym się często bawiłam jako mała dziewczynka. Mama czasem jak miała mniej pracy zabierała mnie ze sobą, żebym mogła zobaczyć gdzie pracuje i co dokładnie robi w firmie. Od małego wiedziałam, że zostanę księgowa więc nie miałam żadnych problemów z wyborem kierunku jeśli chodzi o studia. Jako początkująca księgowa nie miałam problemów żeby znaleźć sobie pracę. W Poznaniu jest wiele biur, które zatrudniają nawet bez doświadczenia w tym zawodzie. Biuro księgowe poznań, w którym pracuje zapewnia mi dobre warunki finansowe. Mam dopasowaną do swoich możliwości odpowiednią ilość klientów, którym przygotowuję dokumenty. Wszystkie faktury wprowadzam do systemów na czas. W księgowości bardzo ważne jest przestrzeganie wszystkich terminów. Staram się dobrze wykonywać wszystkie swoje obowiązki. Moja szefowa jest z mojej pracy zadowolona a to jest dla mnie bardzo ważne. Rodzice namawiają mnie do założenia swojej firmy jednak na razie nie czuję się jeszcze na siłach. Muszę jeszcze zdobyć trochę więcej doświadczenia i z czasem może zaryzykuję i założę swoją firmę. 

Cieszę się póki co, że mam dobrą pracę i mogę się w niej realizować. Prowadzenie biura księgowego wiązałaby się z dłuższym czasem w pracy. Musiałabym kogoś zatrudnić do pomocy żeby mieć czas dla swojej rodziny. Na razie o tym nie myślę