Usg a diagnoza

USG

Miałam raz poważne problemy ze zdrowiem. Nie było wiadomo, co mi dolega. Nikt nie potrafił tego orzec. Może po prostu nie było w Chełmnie odpowiedniego specjalisty. Udałam się więc do Bydgoszczy, żeby może tam znaleźć odpowiedź na pytanie, co mi jest.

Usg pozwala dużo szybciej zdiagnozować chorobę

USGTam mi dopiero wyjaśniono, że usg chełmno nie bardzo jest pomocne w orzekaniu w wielu przypadkach. Czasami owszem, wystarczy. Często jednak trzeba wykonać bardziej specjalistyczne badania. Lekarza zaniepokoiło to, że kiedyś miałam robiony botoks. Był to bardzo znany doktor i wszyscy wokoło go polecali jako tego, który ma wyjątkowo dobrą intuicję. Okazało się, że tak jest w istocie i w moim przypadku. Okazało się, że medycyna estetyczna może czasami przynosić negatywne skutki. W moim przypadku po prostu zabieg był wykonany nie do końca profesjonalnie. Prawdopodobnie zawiodła higiena i zaraziłam się czymś, o czym nie chcę za bardzo rozpowiadać, ale była to poważna choroba. Wskazany był chirurg, aby się z nim skontaktować, bo może będzie trzeba mi coś wyciąć, zapobiegając rozwojowi choroby. Zlecono też szereg badań, mających wesprzeć diagnozę i orzec dokładnie, gdzie leży problem. Dopiero wówczas można było decydować o operowaniu albo leczeniu farmakologicznym. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i dziś jestem zdrowa. Na pewno jednak nigdy już nie będę poprawiać swojej urody. Stwierdziłam, że nie warto tak ryzykować.

Nie wątpię, że wielu jest specjalistów w tej branży, ale ja akurat źle trafiłam. Efekt był piękny, tylko zdrowie podupadło. Cenię je jednak wyżej niż sztuczne poprawianie wyglądu. To chyba jasne.