Tworzenie strony dla firmy z częściami do forda

Właśnie otrzymałem zapłatę za projekt nowej strony internetowej. Przygotowałem stronę dla firmy w Białymstoku. Firma zajmuje się między innymi dystrybucją części ford, co czyni ją jedną z największych w swojej branży.

Białostockie części ford i sklep online

części fordBiałystok to takie trochę zagłębie tej marki, w każdym razie tak mi się wydaje. Firma dla której robiłem stronę, ma dosyć szeroki zakres usług. Posiadają samochody używane, a sprzedają je na terenie całego kraju. To całkiem w porządku, dlatego, że od razu posiadają auto serwis, co upewnia mnie i każdego klienta w przekonaniu, że samochód zawsze jest w pełni sprawny. W większości wypadków są to właśnie fordy. W tej firmie, też jest lakiernik, który zawsze zajmuje się samochodami w sposób niezwykle pieczołowity i dokładny. Projektując stronę byłem w auto serwis i robiłem wiele zdjęć miejsc warsztatowych, widziałem w jaki sposób są wykonywane prace. Starałem się oddać staranność wykonywanych usług. Dodatkowo mają dział w którym jest auto klimatyzacja, dzięki temu zawsze można sobie przeprowadzić konserwację klimatyzacji, a nawet, jeżeli takowej w aucie nie ma, to firma jest w stanie taką założyć, zainstalować. Ważne to jest, że firma ma tak wiele możliwości, dlatego, że może odpowiedzieć na każdą potrzebę klienta. Ten auto serwis w zasadzie jest marką samą w sobie w Białymstoku, jednak po to jest strona, aby o tym miejscu dowiedziało się wiele więcej osób. Właściciel stawiał nacisk na klarowność informacji, na prostotę w funkcjach i poruszaniu się. Chciał aby każdy kto potrzebowałby na przykład części ford białystok, mógł z pozycji strony je spokojnie zamówić.

Ważne też było aby podkreślić auto klimatyzacja ponieważ w obecnych czasach jest to jedna z najważniejszych branż samochodowych. Stronka oczywiście się spodobała.