Trener personalny dla sportowców

Sport zawsze odgrywał dla mnie bardzo ważną rolę. Robiłem wszystko z pasji. Po ukończeniu studiów o kierunku wychowanie fizyczne wiedziałem co chce robić. Jako młody człowiek robiłem karierę jako kolarz. Wiedziałem, że sport jest bardzo wymagający i zdawałem sobie sprawę ile należy poświęcić.

Trener personalny udziela zawsze wielu cennych wskazówek

male-719539_640Również jako starszy człowiek zacząłem pracę na siłowni. Miałem tam przyjaciela, który zawsze bardzo mi pomagał. Moją posadą był trener personalny. Miałem swoich stałych klientów. Każdy przychodził z innym zamiarem. Kobiety zazwyczaj chciały bardzo szybko zrzucić na wadze. Najbardziej lubiłem wspierać osoby, które uprawiały dyscypliny sportowe. Pewnego dnia miałem młodego mężczyznę, który zaczął grać w drużynie piłkarskiej. Powiedział, że ma bardzo duży talent jednak brakuje mu odpowiedniej formy. Ja robiłem wszystko aby mu to zapewnić. Przygotowanie motoryczne również było bardzo ważnym elementem. Sam wysiłek fizyczny to nie wszystko. Bez odpowiedniej diety i prowadzenia trybu życia nie dało się uzyskać sukcesu. Mój klient szybko stał się moim dobrym kolegą. Jako trener personalny kraków udzielałem mu wielu cennych wskazówek. Również dbałem o jego kondycję. Sylwetka nie była tutaj najważniejszym elementem. Trzeba było wszystko dostosowywać. Taki trening personalny mógł przynieść bardzo duże efekty. Ja czasami wspierałem wiele osób. Odpowiednia motywacja również pełniła ważną rolę.

Mój sportowiec wkrótce został dostrzeżony i przeniósł się do zagranicznego klubu. Teraz gra jako zawodowiec w bardzo dobrej reprezentacji. Takie momenty są bardzo ważne w moim życiu, ponieważ wiem, że wykonuję coś z sensem i mogę pomagać innym.