Toruńska sesja fotograficzna

Jako, że zaczęła zbliżać się moja rocznica związku z dziewczyną, postanowiłem sprawić jej wyjątkowy prezent. Jak przystało na rocznicę, rzecz jasna. Dlatego też chciałem, ażeby było to coś wyjątkowego, coś co pozostanie przy nas na dłużej. Oglądając nasze wspólne zdjęcia ze wspólnych wyjazdów, czy wypadów – wpadłem na pomysł, który wydawał mi się wprost genialny.

Sesja zdjęciowa jako pomysł na prezent

sesja zdjęciowa toruńKiedy wpadłem na pomysł podarowania mojej dziewczynie okazjonalnej sesji zdjęciowej, od razu zabrałem się za jego realizację. W tym też celu wpisałem w wyszukiwarkę internetową hasło: „sesja zdjęciowa toruń„. Otrzymałem prawdziwe morze wyników. Przejrzałem dziesiątki portfolio. Chciałem, by fotograf, który zrobi nam tę sesję, będzie jak najbardziej profesjonalny i kreatywny. W końcu znalazłem wymarzonego wykonawcę rocznicowego prezentu. Nie zastanawiając się długo, zakupiłem u niego voucher na sesję i wręczyłem go swojej dziewczynie w tym wyjątkowym dla nas dniu. Widząc autentyczną radość w jej oczach, zaczęła ona oddziaływać i na mnie. Tuż przed sesją byliśmy bardzo podekscytowani. Nie do końca wiedzieliśmy czego się mamy spodziewać, ponieważ temat sesji całkowicie powierzyliśmy fotografowi, uznając że to on jest z naszej trójki największym profesjonalistą. Musimy przyznać, że bardzo dobrze bawiliśmy się podczas sesji. Cieszyliśmy się po prostu swoją obecnością, przed aparatem czując się bardzo swobodnie. 

Dzisiaj, kiedy oglądamy wspólnie nasze zdjęcia z pierwszej rocznicy związku, z radością wspominamy czas samej sesji. Powoli zaczynamy planować swój ślub i jesteśmy wręcz przekonani, że ślubną sesję zdjęciową wykona nam ten sam fotograf. Współpracowało nam się bowiem z nim doskonale. Tak dobrej atmosfery się bowiem nie zapomina.