Sufitowa rozeta gipsowa doda klasy wnętrzom

Rozety to dziesiątek lat są obecne w architekturze, jednak w ostatnich latach przeżywają odrodzenie. Architekci wnętrz coraz częściej w swojej projektach stosują unikalną sztukaterię do dekoracji ścian i sufitów. Dekoracje te  dostępne są w wielu rozmiarach i wzorach, przez co można z łatwością dopasować je do każdego pomieszczenia.

Sufitowa rozeta gipsowa połączenie elegancji i nowoczesności

sufitowe rozety gipsoweRozety pozwalają w prosty i szybki sposób odświeżyć wygląd pomieszczeń, nadając im klasy. Stylowe sufitowe rozety gipsowe najczęściej mają okrągły kształt. Mogą mieć bogate zdobienia lub subtelne frezowanie. Tego typu dekoracje ścian to świetne rozwiązanie dla osób ceniących klasyczny wystrój wnętrz. Rozety gipsowe można pomalować na każdy kolor,  dopasować do pomieszczenia. Wysokiej jakości rozety gipsowe produkowane są z naturalnego kruszywa, które jest przyjazne dla środowiska. Rozety gipsowe mogą być stosowane jako element dekoracyjny lokali mieszkaniowych, restauracji, hoteli i lokali użyteczności publicznej. Sztukateria gipsowa w porównaniu z innymi produktami, wyróżnia się trwałością. Rozety to element dekoracyjny, który sprawdzi się nie tylko do tradycyjnych wnętrz, jak również pomieszczeń w stylu nowoczesnym i nowoczesnym. Gipsowe dekoracje sufitu mogą gładką fakturę lub zdobienia. Wybierając rozety należy wziąć pod uwagę elementy ozdobne danego pomieszczenia.

Jeśli na suficie nie ma żadnych wyrazistych zdobień, można postawić na wyraziste rozety, które staną się charakterystyczną dekoracją pomieszczenia. Szukając inspiracji, jak stosować sztukaterię warto przeglądać magazyny i serwisy poświęcone urządzenia wnętrz. Gipsowe rozety to efektywny i trwałe element dekoracji, który sprawdzi się do każdego wnętrza, zarówno dużych lokali w domu, jak pomieszczeń w bloku.