Spa czyli idealny relaks po pracy

SPA

Moja praca jest bardzo stresująca, choć pewnie wiele osób uznaje finanse za bardzo spokojna i nudną dziedzinę biznesu. Przeglądanie stert papierów, spisywanie danych i przygotowywanie tabelek to przecież nic trudnego, a przy tym wszystko jest mało interesujące.

Spa jest idealnie relaksującym miejscem

SPAW rzeczywistości takie czynności są bardzo stresogenne, ponieważ jedne błąd, przecinek nie w tym miejscu co trzeba i do razu wszystko trzeba sprawdzać. Szczególnie w okresie rozliczeń jest ciężko, bo mam wtedy o wiele więcej roboty. Ostatnio odbyły się konferencje na mazurach na temat nowych programów rozliczeniowych i zmian w prawie jakie zaszły od nowego roku. W zasadzie co roku muszę jeździć na takie konferencje, bo prawo cały czas się zmienia. Podczas takiego szkolenia bardzo spodobał mi się hotel w Mrągowie. Dookoła rozciągała się bardzo ładna okolica, tylko spokój i cisza. Bardzo chciałam tam wrócić. Postanowiłam, że w najbliższy piątek zaraz po pracy wsiądę w samochód i pojadę na weekend do spa. Dzięki temu powinnam odpocząć i nabrać energii po tych wszystkich papierach i biurokracji. Zatem spakowałam się dzień wcześniej, zatankowałam samochód i ruszyłam w trasę. Nawet się po drodze nie zgubiłam, bo dobrze przestudiowałam trasę. Hotel wyglądał tak jak pamiętałam. Był ładnie urządzony, łóżko było wygodne, a wszystko pasowało do siebie. Tylko rozpakowałam swoje rzeczy i od razu udałam się do spa.

Tam dowiedziałam się jakie konkretnie zabiegi wykonują i jak się do nich przygotować. Skorzystałam z wielu z nich. Dzięki temu mogłam odpocząć i się zrelaksować. Na pewno w przyszłym roku też tam pojadę.