Skorzystałam z usług świetnego tapicera

Posiadałam w swoim salonie piękną, tapicerowana kanapę. Miałam już już od kilkunastu lat. I chociaż w między czasie zmieniałam wystrój salonu wielokrotnie, to tej kanapy nie chciałam się pozbywać. Jednocześnie nie mogłam nie zauważyć, że czas płynie a kanapa z roku na rok staje się coraz bardziej zniszczona. Kiedy zobaczyłam kilka przetarć na tapicerce, postanowiłam działać.

Poszukiwania świetnego tapicera meblowego w Łodzi

świetny tapicer meblowy w łodziWiedziałam, że w takiej sytuacji powinnam oddać meble do renowacji do tapicera. Miałam nadzieję, że dość szybko uda mi się znaleźć tutaj odpowiedniego specjalistę. Całe szczęście moje poszukiwania nie trwały długo i bardzo szybko udało mi się znaleźć tapicera meblowego z wieloletnim doświadczeniem na rynku oraz niezwykle pozytywnymi opiniami poprzednich klientów. Był to świetny tapicer meblowy w Łodzi. W jego ofercie znajdowała się między innymi renowacja mebli tapicerowanych, szycie pokrowców oraz produkcja mebli tapicerowanych na zamówienie. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, kiedy okazało się, że ceny za jego usługi są naprawdę niskie, przystępne. Nie traciłam więc więcej czasu i jeszcze tego samego dnia udałam się do jego siedziby, gdzie przyjmował klientów, aby zapytać się o szczegóły. Następnego dnia przyjechał on do mnie do mieszkania, żeby obejrzeć kanapę na żywo, dokonać wyceny i powiedzieć mi, jaką techniką będzie ona naprawiana.

Od razu wiedziałam, że jest to naprawdę kompetentny i profesjonalny tapicer meblowy. Miał on nie tylko niskie ceny, ale także szybkie terminy realizacji, dlatego naprawy tapicerki w mojej kanapie podjął się on niemal natychmiast. Już po kilku dniach mebel z całkiem nowym obiciem był gotowy. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ wszystko poszło szybko i sprawnie, a ja nie zapłaciłam za to zbytnio wysokiej kwoty.