Reklama to postawa

Kubek reklamowy

W dzisiejszym świecie firma, która nie inwestuje w reklamę po prostu nie istnieje. Takie gadżety jak odblaski reklamowe, długopisy z nadrukiem, balony reklamowe są nieodzownym atrybutem szanującej się firmy.

Dlaczego warto inwestować w reklamę?

Kubek reklamowySą to rzeczy z którymi docieramy bezpośrednio do klienta. Ale największą potęgą jest Internet. Jeżeli firmy nie ma w Internecie to praktycznie nie istnieje. Jeżeli klient szuka czegokolwiek, to najpierw klika w wyszukiwarkę i tam uzyskuje pierwsze informacje na interesujący go temat. Uzyskuje adres firmy, opinie na temat produktu, cenę produktu. W tej chwili wiele firm bazuje na sprzedaży wysyłkowej oszczędzając przy okazji na wynajmie lokalu czy pracownikach. Jest to również wygodne dla klienta, który nie wychodząc z domu może porównać ceny, jakość czy wygląd interesującego go artykułu. Nie w każdej branży jest możliwa taka sprzedaż, nieraz trzeba przymierzyć i dopasować produkt np. okulary czy protezę. Ale dzięki stronie internetowej możemy poznać rodzaje produktu i jego ceny. Możemy uzyskać poradę i podpowiedź jaki produkt będzie dla nas najlepszy. Możemy się dowiedzieć gdzie jest najlepsza obsługa, a jakie punkty mają złą opinię i nie warto tam zaglądać. Aby firma była nowoczesna musi posiadać gadżety typu długopis reklamowy, czy odblask reklamowy, ale przede wszystkim musi istnieć w Internecie.

Takie są w tej chwili wymogi rynku, można powiedzieć parafrazując hasło sprzed lat „Internet dźwignią handlu”. Być może w niedalekiej przyszłości przez Internet będzie można kupić wszystko tylko czy to będzie takie dobre dla ludzi?