Radia przystosowane do pracy w trudnych warunkach

Są osoby, które nie wyobrażają sobie wykonywania pracy bez muzyki. Trudno jednak słuchać jakiejkolwiek muzyki w pracy, w której jest głośno. Mowa przede wszystkim o warsztatach i budowach. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzają się profesjonalne radia, które są przystosowane do tego typu warunków.

Radio odporne na różne czynniki uszkadzające

hitachi ur18dslNa polskim rynku można znaleźć np. urządzenia marki Hitachi. Wśród tych urządzeń znajdują się też radia, które posiadają specjalną obudowę. To właśnie ta obudowa zapewnia bezpieczeństwo w trudnych warunkach pracy. Dla zwykłego radia skutki uszkodzeń mechanicznych na budowie czy w warsztacie były katastrofalne. Radia Hitachi zostały zaprojektowane tak, by nawet silne uderzenia mechaniczne nie były w stanie ich zniszczyć. W ofercie znajduje się np. radio hitachi ur18dsl, które nie tylko wygląda ładnie, ale też jest funkcjonalne. Radio wyróżnia bardzo wysoka oporność na czynniki uszkadzające w trakcie robót budowlanych. Są to np. pył i wilgoć. W radiu znajdują się aż 2 głośniki, dzięki czemu jakość dźwięku jest naprawdę wysoka. Tuner radia jest cyfrowy. Oczywiście wspomagany jest on przez elastyczną antenę, którą można ustawić w dowolny sposób. Głośniki radia mają wielkość 76 mm. Antena ma za zadanie zapewnić wysoką jakość odbioru sygnałów radiowych. Profesjonalnie zaprojektowana antena z pewnością będzie eliminować szumy i wszelkie zakłócenia.

Radio zasila się za pomocą systemowych akumulatorów, które mogą być ładowane. Do radia przymocowane są uchwyty, dzięki którym przenoszenie radia z miejsca na miejsce nie stanowi żadnego problemu. Uchwyty zapewniają pełną mobilność radia. Jest to też dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która uwielbia pracować przy dźwięku muzyki. Takie radio można kupić nawet w wielu sklepach internetowych.