Przy nowym domu buduję duży basen

Już od ponad roku mieszkamy z żoną i synem w naszym nowym domu. Zbudowaliśmy go własnymi siłami finansowymi bez żadnych kredytów. Za to niedawno zdecydowaliśmy się powiększyć naszą działkę dokupując spory kawałek ziemi. Wzięliśmy na to kredyt i już od kilu tygodni buduję tam piękny i naprawdę duży basen, który dodatkowo będzie całkowicie zadaszony.

O dużym basenie marzyliśmy od zawsze

duży basen kryty domowyBudowa przydomowego basenu była naszym rodzinnym marzeniem. Najpierw chcieliśmy wybudować dom i się do niego wprowadzić. Natomiast teraz dopiero mogliśmy wziąć się za to, na co czekamy najbardziej. Na razie własnymi siłami buduję basen, który będzie miał powierzchnię pięćdziesięciu metrów kwadratowych. Będzie szeroki na pięć i długi na dziesięć metrów. Na razie uporządkowałem działkę, którą dokupiliśmy i wykopałem ogromną dziurę w ziemi. Chcemy mieć najpiękniejszy duży basen kryty domowy w całej naszej miejscowości. Do tego oczywiście będę musiał skorzystać z usług profesjonalnej firmy, bo poza wykopaniem dziury sam nie planuję niczego w tej kwestii więcej robić. Nie znam się na tym, ale już znalazłem firmę, która mi to wszystko zrobi zgodnie z tym co sobie wymarzyliśmy. Bo najistotniejszym szczegółem będzie to, że woda w basenie będzie stale podgrzewana dzięki umieszczonej na dachu fotowoltaice. Sam basen będzie właśnie właśnie w taki sposób zadaszony – specjalną konstrukcją wykonaną z paneli fotowoltaicznych.

Budowa takiego domowego basenu z najwyższej półki będzie nas kosztować około stu tysięcy złotych. To i tak niewiele, bo zawsze można zamówić coś jeszcze bardziej luksusowego. Natomiast dla nas taki kryty basen z ogrzewaną wodą będzie luksusem, o jakim marzyliśmy od dawien dawna. I w końcu możemy sobie pozwolić na realizację naszych marzeń.