Przewiewne koszule do karmienia piersią

 

Każda przyszła mama jeszcze przed datą porodu powinna zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze rzeczy dla siebie i dla noworodka. oczywiście dla siebie potrzebuje przede wszystkim bardzo wygodną bieliznę w tym koszulę oraz biustonosz do karmienia. Na szczęście wszelkie go rodzaju ubrania dla kobiet w ciąży i mam karmiących znajdziemy w popularnych sieciach odzieżowych z działem mama.

Najlepsze koszule do karmienia

bawełniana koszula do karmieniaZdecydowanie dla każdej mamy najlepsza będzie bawełniana koszula do karmienia. Tylko taka będzie Przewiewna i odpowiednia dla często wrażliwej skóry noworodka oraz mamy. Zatem kupując koszulę do karmienia musimy sprawdzić skład. Jeśli ma 100% bawełny to będzie ona na pewno odpowiednia i taką warto kupić. Różnych rodzajów wzorów koszulek jest zawsze bardzo dużo sklepach dobrze zaopatrzonych z bielizną. Oczywiście działy mama w sklepach sieciowych bardzo znanych wszystkim kobietą także mają piękne koszule do karmienia. Takie Koszule mają guziki z przodu na wysokości mostka lub na dwóch piersiach. Dzięki czemu karmienie jest niezwykle wygodne i cudowne dla mamy. Warto jednak chyba ci o wygodę ponieważ jeśli moment świeżo po porodzie lub cesarskim cięciu to zapewne bolą ją plecy jest cała przemęczona. Dlatego bielizna jest tutaj niezwykle ważna. Na szczęście w sklepach są różne kolory i bardzo często nawet koronkowe ładnie wyglądające koszulki.

Każda mamusia musi mieć na pewno przynajmniej dwa Biustonosze oraz za dwie lub trzy koszulę do karmienia. Są one istotne ponieważ podczas karmienia nocnego Wygoda jest bardzo ważna. Szybki dostęp jest najlepszym rozwiązaniem nie chcem rozbudzać w nocy naszego maluszka  i innych domowników. Cena za koszulkę bawełnianą do karmienia to koszt około 50 do 150 złotych. Zatem nie jest to wysoki koszt.