Projektowanie ubrań czy butów?

półbuty skórzane damskie

W dzisiejszym świecie wiele młodych osób pragnie zostać projektantem, najczęściej mody. Wizja szkicowania nowych ubrań, modelek przechadzających się z nich na pokazach w Paryżu, Mediolanie, czy Nowym Jorku, bycia w luksusowym towarzystwie najbardziej wziętych projektantów mody jest bardzo kusząca i pociągająca.

Coraz częściej słyszymy o projektantach butów – szczególnie półbutów damskich skórzanych

półbuty skórzane damskieZarabianie milionów, bycie na okładkach magazynów modowych, spotkania z przedstawicielami show-biznesu to coś o czym wielu marzy. Czy jednak projektowanie mody to taki dobry pomysł? Skoro tyle osób się tym interesuje to też konkurencja będzie bardzo duża i ciężko będzie się przebić. Może lepiej jest skupić się na projektowaniu dodatków? Jest to an pewno o wiele trudniejsze, ze względu na używane materiały, ale z drugiej strony konkurencja będzie dużo mniejsza i być może łatwiej odniesiemy sukces. Jak to zrobić? Od czego zacząć? Dobre mogą być półbuty skórzane damskie. Skóra to bardzo popularny materiał i łatwy do kształtowania, zatem dobry dla początkujących projektantów. Poza tym, jest najczęściej używany przy produkcji ekskluzywnego obuwia, a półbuty skórzane męskie są najczęściej wybierane przez mężczyzn. Materiały syntaktyczne są na pewno dużo tańsze i na początek możemy używać ich do testowania, ale w modzie ich się nie używa, chyba, ze to celów czysto pokazowych, a nie jako botki damskie do sprzedawania. Projektowanie biżuterii, okularów, kapeluszy, pasków, torebek, czy chust to jeszcze mniej zagospodarowana nisza, więc może być jeszcze bardziej korzystne wybranie takiego rodzaju projektowania. Sklep internetowy z butami to na pewno dobry partner do rozpoczęcia sprzedaży.

W końcu gdzieś musimy sprzedawać swoje obuwie, a wiele osób kupuje swoje buty i ubrania w internecie, zatem znajdzie taki sklep z naszymi produktami i jest szansa, ze go zakupi.