Profesjonalny kurs przedłużania włosów

 

Pracuję w firmie zajmującą się produkują peruk, dopinek, czy akcesoriów do włosów. Stale się rozwijamy i śmiało mogę powiedzieć, że jesteśmy liderem na rynku. Oferujemy zarówno peruki naturalne, jak i sztuczne, dopinki proste i kręcone. Nasze ,,włosy” można farbować, czy stylizować. Stawiamy na najwyższą jakość produktów.

Prowadzenie kursu dla fryzjerów

kurs przedłużania włosówOstatnio jednak szef stwierdził, że trzeba iść o krok dalej i zajmować się nie tylko sprzedażą, ale i usługami, a konkretnie szkoleniami. Będziemy pokazywać fryzjerom jak prawidłowo przedłużać włosy na taśmie, jak stylizować włosy, czy jak zakładać peruki, tak by nie przesuwały się na głowie. Fryzjerzy wiedzą jak pracować na włosach naturalnych, ale ze sztucznymi nie zawsze sobie radzą. Nasz kurs przedłużania włosów na pewno będzie ciekawą opcją. Ja jako osoba doświadczona zostałam wytypowana do tego, by szkolenie przeprowadzić. Nie tylko znałam wszystkie produkty jakie oferujemy, ale przede wszystkim miałam doświadczenie jako fryzjerka. Wiedziałam jak dotrzeć do tej grupy, o czym im opowiadać, jak również co może ich zainteresować. Teraz wiele kobiet chce zagęszczać i przedłużać włosy, zatem to szkolenie ma atrakcyjny temat. Poza tym, to świetna okazja żeby zareklamować naszą firmę, pokazać produkty fryzjerom i nawiązać stałą współpracę. Przez to zyski będą większe, a my zyskamy nowych klientów. Kurs składał się z części teoretycznej, praktycznej, podczas której fryzjerzy mogli też spróbować swoich sił, jak również z prezentacji naszych dopinek na taśmach.

To było dobrze zorganizowane i kompleksowe szkolenie. Cieszyło się wielką popularnością i nawet było więcej chętnych niż miejsc. Szef stwierdził zatem, że szkolenia będą realizowane cyklicznie, bo tak mi dobrze poszło w roli wykładowcy. Ciesze się z rozwoju mojej kariery.