Producent sauny na podczerwień

 

Jestem właścicielką salonu kosmetycznego. Wciąż staram się ulepszać swoją ofertę. Od jakiegoś czasu mam nowe marzenie. Chcąc zapewnić klientkom najwyższą jakość usług, postanowiłam zdecydować się na zupełną nowość, która zapewni nie tylko relaks, ale też korzystny wpływ na ciało… Wpadłam na pewien pomysł, mając nadzieję, że przypadnie paniom (i nie tylko) do gustu.

Sauna na podczerwień sprowadzana od producenta

sauny na podczerwień sprowadzane od producentaJak wpadłam na ten pomysł? Zupełnie zwyczajnie. Co tydzień przeglądam czasopisma branżowe oraz zasoby Internetu. Muszę być zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami. Jednym z nich są sauny na podczerwień sprowadzane od producenta. Nie miałam najmniejszego problemu z wyborem, bowiem na ostatniej stronie czasopisma było kilka ogłoszeń znanych producentów tych urządzeń. Miałam już wcześniej z nimi styczność, więc po przeliczeniu budżetu 0 zamówiłam. Przygotowałam dla klientów ulotki z informacją czym jest sauna na podczerwień, jak działa i jakie korzyści posiada. Dla mnie to oczywiste, a dla innych niekoniecznie. Przede wszystkim mogą z niej korzystać także osoby starsze czy z chorobami układu oddechowego. Ponadto sauna na podczerwień dobrze leczy wszelkie zmiany skórne, łagodzi objawy trądziku, a nawet dobrze wpływa na odporność. Mam nadzieję, że osoby przyzwyczajone dotychczas do tradycyjnej sauny parowej, skuszą się także na seans promieniami podczerwieni. Muszę pomyśleć o akcji promocyjnej i marketingowej.

Miejsce w pomieszczeniu uszykowane, czeka na swój wielki dzień. Mam nadzieję, ze ta premiera w moim salonie, okaże się strzałem w dziesiątkę, a ludzie docenią zalety korzystania z takiej formy odnowy. Sama także nie mogę się doczekać pierwszego seansu. Czuję, że dobrze zrobiłam decydując się na taki zakup, jednak czas pokaże czy decyzja była słuszna.

Zajrzyj także na stronę producenta: https://sauna-r.com