Prezent na imieniny dla siostry był łatwiejszy od urodzinowego

Prezent na imieniny

Moja rodzina jest dla mnie najważniejsza. Każda uroczystość jest tradycyjnie świętowana w większym gronie. Spędzamy czas przy wspólnym stole i tak każdy opowiada o swoim życiu. Oczywiście ja nie jestem zwolenniczką takiego spędzania czasu. Teraz zbliżały się urodziny mojej siostry i musiałam czegoś poszukać.

Prezent na imieniny wiązał się z książkami

Prezent na imieninyPrezent dla niej powinien wiązać się z kosmetykami. Niestety w tej sprawie miałyśmy zupełnie inny gust i nie miałam zamiaru jej wręczać zwykłej karty podarunkowej. Również pieniądze były dla mnie czymś banalnym. Mój pomysł na prezent na imieniny zawsze wiązał się z książkami. Ona uwielbiała czytać. Jednak ile razy ktoś może dostawać to samo. Również ciuchy nie wchodziły w grę, ponieważ nasz gust był całkiem inny. Inspirację znalazłam na pewnej stronie internetowej. Pewna osoba nagrywała filmiki z poradami i tam opisywała ich funkcjonalność oraz zastosowanie. Ostatecznie zdecydowałam się, że nowoczesna wyciskarka do soków to dobry pomysł na prezent urodzinowy dla kobiet preferującej zdrowe odżywianie. Ja wiedziałam, że na pewne przypadnie jej to do gustu. Tak też było. W dniu jej dwudziestych urodzin bardzo się ucieszyła. Wyciskarka była czymś co stawało się pożądanym urządzeniem. Świeże soki, które można było wyciskać ze świeżych owoców mogą znacząco poprawić humor i nastawienie do zaczynającego się dnia. Uśmiech na jej twarzy po obejrzeniu pudełka był niesamowity.

Wtedy wiedziałam, że to był oryginalny pomysł. Również do wszystkiego dołączyłam małą butelkę dobrego wina. Ono zawsze pełniło swoje role. Można go było używać do obiadów oraz delektować się subtelnym kieliszkiem wieczorem. Takie rozwiązanie było również w pewien sposób całkowicie neutralne. Pochodziło z Francji i wydałam na nie sporo moich oszczędności.