Pracowałem jako wodzirej weselny

wodzirej na wesele

Przez bardzo długi czas zastanawiałem się do jakiego zawodu się nadaję. Zawsze miałem dobry słuch muzyczny. Pewnego dnia postanowiłem, że zajmę się czymś dorywczo w okresie wakacyjnym. Miałem kolegę, który grał na uroczystościach jednak zachorował na gardło i nie mógł występować.

Wodzirej na wesele powinien zapewniać dobrą zabawę gościom

wodzirej na weseleOn w tym czasie polecał zainteresowanym moją osobę. To sprawiło, że miałem pierwszych klientów. Do współpracy zaprosiłem swojego dawnego przyjaciela, który zajmował się muzyką. Miał trochę większe doświadczenie w prowadzeniu dużych uroczystości. Właśnie w takich okolicznościach zacząłem pracować jako dj i wodzirej na wesele Małopolska. Po około trzech miesiącach pracy postanowiłem, że zainwestuję w własną stronę internetową. Był to dla mnie idealny zarobek. Niestety miałem zarwane noce. To przynosiło mi zyski. Z czasem postarałem się o coraz lepszy sprzęt i mogłem się rozwijać. Jako dj weselny bardzo dobrze się sprawowałem. Po czasie zyskałem wielu zwolenników. Mój przyjaciel przekazał mi wszelkie techniki tego zawodu. Czasami pełniłem także funkcję tradycyjnego wodzireja. Miałem odpowiednie podejście. Również moja kultura osobista pełniła bardzo ważną rolę. Dj powinien być słowny oraz odpowiedzialny. Ja taki byłem. Moją karierę rozpowszechniłem na cały Śląsk. Tam znajdował się mój rodzinny dom i każdy mnie znał. Byłem także w klubach oraz przyjęciach. Zwykłe wesele tak naprawdę nie zdarzało się zbyt często. Para młoda tak naprawdę chciała zawsze tradycyjną kapelę.

Ja zatrudniłem do pomocy swojego kolegę po szkole muzycznej. On potrafił grać na kilku instrumentach i miał dużo muzycznego sprzętu. Razem bardzo dobrze się nam współpracowało i mogliśmy na sobie polegać w każdej kwestii.