Prace budowlane w bloku

Mój blok był już bardzo zaniedbany. Jak się do niego wprowadzałam to nie był nowy, ale jeszcze jakoś wyglądał. Po kilku latach widać było już pewne braki. Izolacja była zbyt słaba przez co było chłodno w zimie, balkony mało estetyczne. Do tego na klatce schodowej farba odłaziła płatami. Wyglądało to paskudnie.

Prace remontowe wykonane fachowo

prace budowlane w toruniuByłam zatem bardzo zadowolona jak szef spółdzielni mieszkaniowej zapowiedział, że szykuje się remont. Została zatrudniona do tego profesjonalna firma, tak by prace budowlane w toruniu zostały wykonane jak należy. Na pierwszy ogień poszło malowanie klatek schodowych. Stara, łuszcząca się farba została usunięta, pojawiła się nowa w kolorze kremowym. Wiele prac budowlanych zostało wykonanych przy balkonach. Zmieniono kafle ceramiczne na nowe, wymieniano barierki. Na początku jednak kładziono styropian na całym budynku i pokrywano go tynkiem. Dzięki temu wzmocniona została izolacja, więc latem będzie tu chłodniej, a zimą cieplej. Zmniejszą się nasze rachunki za ogrzewanie, które były bardzo wysokie. Byłam zdziwiona jak szybko i sprawnie szły wszystkie prace budowlane, nawet te najtrudniejsze. Blok koleżanki też był remontowany i pamiętam jak narzekała, że się przeciąga i zamiast w maju to skończył się w lipcu. U mnie jednak było inaczej, widocznie ta firma budowlana była lepsza jak tamta. Prace budowlane skończyły się po trzech miesiącach, czyli zgodnie z pierwotnym planem. Potem jak się spojrzało na blok to od razu było widać znaczącą różnicę.

Teraz budynek prezentował się nowocześnie i stylowo. Był ładny, dobrze wykończony, chętnie się w nim przebywało o każdej porze roku. Dobrze że wreszcie zdecydowano się na te prace remontowe i teraz możemy mieszać w ciepłym i estetycznym bloku w Toruniu.