Potrzebowałam niedrogiego hotelu

Prowadzę rodzinny interes. Ostatnio wraz z moim mężem musieliśmy wyjechać służbowo na kilka dni do Suwałk. Wyjazd wypadł nam dosyć nagle, ale miałam nadzieję, że mimo wszystko uda mi się znaleźć jakiś tani nocleg w tym mieście. Wyjechać mieliśmy już następnego dnia, dlatego nie wahałam się dłużej i od razu zabrałam się za poszukiwania odpowiedniego miejsca.

Znalazłam niedrogi hotel w Suwałkach

niedrogi hotel - suwałkiPorównałam kilka ofert i szybko znalazłam to, czego potrzebowałam. Był to niedrogi hotel – Suwałki to na tyle duża miejscowość, że nie miałam problemu ze znalezieniem odpowiedniego noclegu nawet na ostatnią chwilę. Hotel, który udało mi się znaleźć, posiadał wiele pozytywnych opinii i rekomendacji od poprzednich gości. Wiele osób podkreślało, że można tam liczyć na profesjonalną obsługę. Same pokoje z kolei były przestronne i odpowiednio wyciszone, dzięki czemu można się było bez problemu wyspać. Na tym bardzo nam zależało, dlatego wiedziałam, że wybór tego hotelu będzie słuszny nie tylko ze względu na niską, przystępną cenę. Dodatkową zaletą tego hotelu było to, że każdy pokój posiadał prywatną łazienkę z prysznicem lub wanną, a także klimatyzację. Hotel był także bardzo dobrze położony, niemal w samym centrum Suwałk, dlatego dojazd komunikacją miejską do niemal każdej dzielnicy miasta był szybki i nie wymagał przesiadek.

Cieszę się, że udało mi się znaleźć takie dobre miejsce. Od razu po dotarciu na miejsce się zameldowaliśmy w hotelu. W tym miejscu recepcja była czynna całą dobę, dlatego nie mieliśmy problemu z zameldowaniem się mimo późnej godziny. Jestem bardzo zadowolona także z serwowanych tutaj śniadań oraz obiadów i kolacji. Jedzenie jest bardzo smaczne, przygotowane zawsze na świeżo, dzięki czemu nie musieliśmy szukać żadnych innych knajp.