Poszukiwania sali konferencyjnej z cateringiem

Od kilku lat jestem menadżerem w zagranicznej spółce handlowej. Niedługo moja firma miała wejść na polski rynek. Ucieszyłam się z tego, ponieważ oznaczało to częstsze wizyty w moim rodzinnym kraju. Już na początku dostałam pierwsze zadanie. Miałam zorganizować konferencję dla Polskiego oddziału naszej firmy. Przede wszystkim musiałam znaleźć odpowiednie miejsce na takie wydarzenie.

Wynajęłam salę konferencyjną na dolnym śląsku

sala konferencyjna z cateringiem dolny śląskPoszukiwania odpowiedniego miejsca rozpoczęłam od internetu. Musiałam znaleźć naprawdę dużą salę, która będzie spełniała wysokie wymagania moich szefów. Sala musiała być odpowiednio nagłośniona i posiadać sprzęt do pokazu prezentacji. Prezes zwrócił mi także uwagę na fakt, żeby szukać miejsca, gdzie od razu będzie można wynająć catering, ponieważ konferencja miała trwać cały dzień i zależało mu na poczęstunku i obiedzie dla wszystkich gości. Wpisałam więc w wyszukiwarkę frazę: sala konferencyjna z cateringiem dolny śląsk, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałam. Była to duża renomowana i luksusowa sala konferencyjna, która spełniała wszystkie nasze wymagania. Dużą zaletą tej firmy było to, że dysponowała własną kuchnią, dlatego serwowany na miejscu catering oferował smaczne i świeże posiłki. Można było także zarezerwować hotel dla uczestników konferencji znajdujący się w kompleksie.

Oferta tej sali konferencyjnej prezentowała się imponująco, a do tego była dostępna w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Zachęcona w dodatku dobrymi opiniami poprzednich klientów zdecydowałam się nawiązać z nimi współpracę. Na szczęście mieli wolny termin w wybranym przeze mnie dniu. Jak się już wkrótce okazało to był świetny wybór. Sala była duża i przestronna, a organizacja konferencji profesjonalna.