Porządny zestaw przysznicowy

 

Jakiś czas temu zdecydowałam się na remont mojej starej łazienki. Postanowiłam jeszcze przed wynajęciem profesjonalnej firmy remontowej wyszukać interesujących realizacji w internecie. Chciałam by moja łazienka była nowoczesna i jasna w przeciwieństwie do jej aktualnego stanu. Postanowiłam więc poszukać nowoczesnych rozwiązań dla tak małego wnętrza jakim jest łazienka w bloku.

Czarny zestaw prysznicowy

zestaw prysznicowy czarnyPrzeszukując internet ku mojemu wielkiemu zdziwieniu odkryłam, że zarówno bardzo modne obecnie jak i nowocześnie wyglądające są czarne zestawy prysznicowe. Postawiłam więc na zestaw prysznicowy czarny i rozpoczęłam wielkie poszukiwania idealnego dla mnie zestawu. Przed rozpoczęciem poszukiwań musiałam jeszcze zdecydować czy bardziej do mojego wnętrza będzie pasować zestaw natynkowy czy też podtynkowy. Po rozmowie z fachowcem zdecydowałam się na zestaw natynkowy, który będzie również łatwiejszy w montażu w mojej łazience znajdującej się w nie najmłodszym bloku z wielkiej płyty. Po wizytach w wielu sklepach budowlanych mających w swojej ofercie zestawy prysznicowe  okazało się, że zestaw prysznicowy czarny to na tyle nowe rozwiązania na rynku, że jego dostępność w sklepach stacjonarnych jest jeszcze dosyć ograniczona. Postanowiłam więc poszukać idealnego zestawu prysznicowego w internecie. Tam wybór był już o wiele większy niż w sklepach stacjonarnych. Zdecydowałam się na bardzo nowocześnie wyglądający zestaw natynkowy w kolorze czarnym.

Po remoncie okazało się, że był to świetny wybór. Nowa bateria prysznicowa w kolorze czarnym sprawiła, że moja nowa łazienka wygląda bardzo nowocześnie a czarny kolor zestawu prysznicowego dodał wnętrzu odrobinę klasycznego wyglądu. Choć wiele osób odradzało mi czarny zestaw prysznicowy postawienie na swoim było bardzo dobrą decyzją.