Pomagam siostrze podczas transportu

transport

Moja siostra studiowała w Warszawie i kiedy już się obroniła to zdecydowała, że przeniesie się do tego miasta na stałe. Znalazła sobie tam pracę, którą miała rozpocząć od przyszłego miesiąca. Ma już nawet wynajęte mieszkanie i pozostaje jej tylko zorganizowanie przeprowadzki do Warszawy.

Transport od dobrej firmy

transportPoprosiła mnie o pomoc, ponieważ sama nie dałaby rady ze wszystkim. Zapytałam ją w pierwszej kolejności, czy znalazła już jakieś usługi transportowe, które organizują przeprowadzki i może im zlecić polecany transport swoich rzeczy do Warszawy. Siostra nie miała czasu się tym zająć i zapytała od razu czy znam jakieś dobre usługi transportowe, które mogłabym jej polecić. Kiedyś mój chłopak zlecał transport w jednej firmie i wiem, że był zadowolony z ich usług. Obiecałam siostrze, że z nim o tym porozmawiam. Kiedy spotkałam się z Łukaszem to od razu zapytałam go o ten transport i powiedziałam, że jest potrzebny siostrze do przeprowadzki. Dowiedziałam się, że facet, który świadczy te usługi transportowe jest znajomym ojca Łukasza i zadeklarował on, że załatwi dla siostry transport do Warszawy. Wiedziałam, że będę mogła na niego liczyć i mi pomoże. Od razu zadzwoniłam do siostry, ażeby jej powiedzieć, że załatwiony ma transport i może się przygotowywać do przeprowadzki. Pojechałam do niej nazajutrz, żeby pomóc się jej spakować. Miała sporo rzeczy do zabrania i samej by zajęło jej to za dużo czasu. Transport został załatwiony na poniedziałek z rana. Siostra do tego czasu wszystko spakowała i dzięki mojej pomocy była gotowa do przeprowadzki.

Będę za nią tęskniła, ale wiem, że będziemy się często spotykały a i ona będzie wpadać do nas co drugi weekend. Najważniejsze, że jej się w życiu układa i jest szczęśliwa. Wszystko poszło zgodnie z założonym planem.