Podpisanie umowy z tanim kamerzystą na videofilmowanie

kamerzysta

Mam na Imię Paulina. W grudniu biorę ślub. Na początku z mężem nie chcieliśmy kamerzysty na ślubie ale stwierdziła, że to będzie dla nas pamiątka. Po latach usiądziemy w swoich fotelach i pokażemy naszym dzieciom, jak rodzice bawili się na swoim ślubie.

Kamerzysta z Lublina musi być profesjonalny

kamerzystaŚlub odbędzie się w Lublinie. Lublin to nasza rodzinna miejscowość ,a my poznaliśmy się w pracy. Ja jestem recepcjonistką ,a mój mąż jest księgowym. Na początku nie myślałam, ze nasz związek tak się potoczy ale życie zweryfikowało naszą znajomość i okazało się, że Romuś to mój najukochańszy partner. Tani kamerzysta z Lublina, którego szukamy musi być profesjonalny. Chcemy go zatrudnić do kościoła i na wesele. Nie chcemy żeby był przy nas podczas przygotowań. Na razie się nie stresuje ale nie wiem czy nie zacznę a w kościele już nie będzie czasu żeby tym myśleć. Koleżanka z pracy, która brała ślub dwa miesiące temu poleciła mi swojego kamerzystę. Ostatni byłam nawet u niej oglądać film, który dostali od kamerzysty. Bardzo mi się spodobał i stwierdziłam, że chce taką samą pamiątkę. Videofilmowanie w miejscowości Lublin to bardzo duża inwestycja. Jest wiele osób, które się bardzo wysoko cenią i nawet nie sądziłam, że aż tyle to może kosztować. Zawsze myślałam, że wideofilmowanie to tylko połowa tej kwoty. Ale film zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie i uważam, że za taką jakość to mogłabym zapłacić tysiąc złotych. Rano zadzwoniłam do pana Grzegorza i okazało się, że dziewiętnastego grudnia ma wolny termin i będzie mógł nas ponagrywać.

Bez przygotować cena będzie niższa. Podpisaliśmy już umowę i czekam na grudzień. Kamerzysta opowiedział jak będzie wyglądała jego praca. Na co mamy zwracać uwagę. Czego najlepiej nie robić.

Poprosiliśmy go także aby był dyskretny i nie narzucał się gościom.