Planuję wielką wysyłkę, potrzebne mi dobre koperty foliowe

koperty foliowe

Cześć wam, mam na imię Daria i mam do was dzisiaj kilka pytań dotyczących kopert. Kilka tygodniu temu mój narzeczony przeprowadził się za granicę. Za dosłownie kilka dni mam zamiar do niego dołączyć.

Koperty foliowe na przesyłkę

koperty folioweZostałam jednak w kraju, żeby na spokojnie przejrzeć i spakować wszystkie nasze dokumenty i cenne drobiazgi, które chcę nadać pocztą na adres mojego narzeczonego. Problem jednak polega na tym, że nie wiem jakie opakowania kartonowe wybrać. Zależy mi na tym, żeby zarówno dokumenty, jak i pozostałe wysyłane przedmioty nie uległy zniszczeniu podczas transportu. Wszystkie ważne dokumenty i tak zapakowałam już w profesjonalnie wykonane koperty foliowe, jednak obawiam się, że to nie wystarczy. Moi kochani chciałabym również zapytać, gdzie najtaniej mogę zamówić kartony fasonowe? Potrzebuję ich chyba trzydzieści sztuk, dlatego też sami rozumiecie, że zależy mi na jak najniższej cenie. Wiem, że to są tak zwane kwestie groszowe. Jednak mimo wszystko chciałabym zaoszczędzić, nawet te kilka złotych. Cała przeprowadzka i tak kosztowała nas już fortunę, a kiedy pomyślę sobie jeszcze o tych wysyłkach, to aż słabo mi się robi. Kolejna kwestia, w której chciałabym poznać waszą opinię, to koperty bąbelkowe myślicie, że są one dobrym zabezpieczeniem przy przewozie biżuterii. Kupiłam już woreczki strunowe, jednak obawiam się, że one same nie wystarczą? Kochani, jeśli macie jakieś doświadczenie w kwestii wysyłek, lub przeprowadzek, pomóżcie mi proszę. Naprawdę zależy mi na tym, aby wysyłane przeze mnie paczki nie ucierpiały.

Będę również wdzięczna, jeśli powiecie mi, gdzie najtaniej kupię różnej szerokości taśmy pakowe. Będę bardzo wdzięczna za wasze podpowiedzi. Wielka wysyłka już za kilka dni, więc mam nadzieję, że już dzisiaj trochę mi pomożecie. Pozdrawiam, Daria!