Otwieram drugą kwiaciarnie i potrzebuję toreb reklamowych

torby reklamowe

Prowadzę kwiaciarnię już niemal od siedmiu lat i idzie mi tak dobrze, że zamierzam otworzyć drugi punkt. W drugiej kwiaciarni pracowałaby moja bratowa, widziałam jak radzi sobie z kwiatami i wiem, że świetnie sobie poradzi.

Torby reklamowe to dobry pomysł

torby reklamoweZnalazłam już lokal, właśnie kończymy jego remontowanie i szykuję już meble do urządzenia wnętrza. Przy okazji postanowiłam zmienić wygląd starego punktu. Chce aby oba punkty wyglądały tak samo. Cała kwiaciarnia będzie pomalowana na żywe jaskrawe kolory ale nie na tyle jaskrawe, żeby nieprzyjemnie się tu siedziało. Na górę zamówiłam dwa takie same szyldy a na szybę zamierzam nakleić logo firmy. Do tego chcę żeby mój papier do kwiatów miał moje logo. Ponadto postanowiłam, że zamówię torby papierowe również z logo firmy. Nie aż tak często używamy w kwiaciarni toreb ale jednak się zdarza. Myślę, że takie torby reklamowe to bardzo dobry pomysł. Teraz mam tylko problem z moim logo. Myślę, że jest ono trochę już przestarzałe a poza tym w żaden sposób nie nawiązuje do kwiatów czy też kwiaciarni. Znalazłam w Poznaniu kilku fajnych artystów i zamierzam poprosić jednego z nich o zaprojektowanie mojego loga. Poza tym zadbałam o to aby przed kwiaciarniom znalazły się dwa miejsca na rowery a a w samej kwiaciarni postawiłam wygodną sofę na której mogą wypocząć klienci.

Wpadłam na ten pomysł, kiedy jedna klientka przez prawie trzy godziny wybierała dla siebie bukiet ślubny. Wydaje mi się, że tak urządzona kwiaciarnia bardzo się spodoba klientom. Mam nadzieje, że będzie jeszcze popularniejsza niż była dotąd.

Więcej informacji o torbach na stronie http://torbydlafirm.pl