Oryginalny pokój zapewni naklejka ścienna z cytatami

Każdy z nas przechodzi okres buntu. Niektórzy w sposób bardziej widoczny, a po innych nigdy byśmy tego nie zauważyli. Ja z całą stanowczością należę do tej pierwszej grupy i jestem bardzo wdzięczna rodzicom za ogromną wyrozumiałość, jaką cechują się co dnia. Zarówno wobec mojego charakteru, jak i szalonych pomysłów!

Idealna naklejka ścienna w formie cytatu

naklejki ścienne cytatyJednym z moich niecodziennych pomysłów, była całkowita transformacja mojego pokoju. Pragnęłam, aby przypominał on pokój prawdziwej gwiazdy rocka, jaką od wielu lat pragnęłam zostać. Cóż, śpiewać nie potrafię, ale co stoi mi na przeszkodzie, aby posiadać najlepszy rockowy pokój na świecie? Razem z moim tatą wzięliśmy się zatem do roboty. Odmalowaliśmy ściany na czerwono, zaś jedną z nich w całości pokryliśmy plakatami moich ulubionych zespołów. Dodatkowo zawiesiliśmy ozdobne lampki, a tata nawet kupił mi nowe, czarne meble! Mój pokój wyglądał teraz, jak prawdziwy pokój gwiazdy. Czegoś mi wciąż jednak brakowało. Miałam wrażenie, że o czymś ważnym zapomniałam, jednak za żadne skarby nie mogłam sobie przypomnieć, co to może być. Pewnego dnia tata przyniósł mi duży karton stwierdzając, że ta dekoracja idealnie dopełni mój pokój. Kiedy odwróciłam podarunek, łzy napłynęły mi do oczu. Była tam naklejka ścienna z cytatem „non omnis moriar”. Jest to sentencja łacińska, która w przekładzie brzmi „nie wszystek umrę”. Ma dla mnie ogromne znaczenie, bowiem te słowa wypowiedział do mnie mój ukochany dziadek tuż przed swoją śmiercią. Tata powiedział, że znalazł naklejkę w internecie wpisując w wyszukiwarkę „naklejki ścienne cytaty”. Postanowiłam czym prędzej tam zajrzeć i zobaczyć, co jeszcze mają w ofercie. Tym sposobem udało mi się znaleźć nawet cytat z mojej ukochanej piosenki!

Teraz obie naklejki zdobią moją ścianę. Zawsze, kiedy mi smutno spoglądam na tekst piosenki, jaka zawsze poprawia mi humor, a kiedy brak mi sił i wiary w siebie, naklejka z sentencją łacińską przypomina mi o dziadku, który zawsze był pewny tego, że wszystko mogę osiągnąć. Teraz czuję, jak nade mną czuwa i nie pozwala, aby stało mi się coś złego.