Oferta usług dźwigowych

wynajem dźwigów

Niegdyś słynny Żuraw Gdański świadczył najlepsze usługi dźwigowe w tej części świata. Od tamtej pory wiele się jednak zmieniło – obecnie dobry dźwig nie jest przykuty na stałe do jednego miejsca, ale może dojechać bądź zostać dostarczony wszędzie, gdzie będzie potrzebny.

Wynajem dźwigów w każdym mieście

Obecnie w Polsce istnieje szeroki dostęp do usług dźwigowych. Fachowe usługi dźwigowe w Gdańsku obejmują transport i wynajem dźwigów do 35-40 ton, a także obsługę żurawi terenowych z teleskopowymi wysięgnikami.wynajem dźwigów Obsługą maszyn zajmują się doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy świadczą usługi dźwigowe na najwyższym poziomie. Bez problemów dobiorą odpowiednie zawiesie oraz dobrze zabezpieczą ładunek, tak aby jego przeniesienie odbyło się szybko i bez zbędnych komplikacji. Kadra operatorska zadba także o pełne przestrzeganie zasad BHP.
Jednie profesjonalne usługi dźwigowe w Gdańsku zagwarantują klientom pełną satysfakcję z jakości wykonywanych usług i realizacji powierzonego zadania.
Na flotę firmy oferującej wynajem dźwigów składają się najnowsze maszyny uznanych producentów. Pracownicy wykonujący usługi dźwigowe otrzymują pełne przeszkolenie w zakresie obsługi każdej maszyny a także posiadają wielogodzinne doświadczenie w pracy, co przekłada się na ich wiedzę w dziedzinie obsługi pojazdów, przenoszenia i zabezpieczania ładunku oraz znajomość zasad bezpieczeństwa pracy.
Regularne dokonywane przeglądy techniczne gwarantują, że użytkowany sprzęt zawsze jest w doskonałym stanie, tak aby nic nie stało na przeszkodzie w jego pracy i nie stwarzało w jej czasie zagrożenia.
Aby spełnić wszystkie oczekiwania klientów, firma oferuje wynajem dźwigów samojezdnych, żurawi samochodowych, dźwigów teleskopowych i dźwigów kołowych.
Kiedy potrzebny jest dźwig, warto korzystać wyłącznie z usług profesjonalistów w tej branży.