Odnajdź się w tych kolorach – artykuły dekoracyjne w łazience

artykuły dekoracyjne

Przebywanie w łazience powinno kojarzyć się z relaksem i przyjemnością. Artykuły dekoracyjne w tym wnętrzu powinny zachęcać do tego, aby stres samoistnie nas opuszczał. Jak urozmaicić miejsce, w którym wykonujemy codzienną toaletę?

Nawet łazienka może być wyjątkowa – wystarczą odpowiednie artykuły dekoracyjne, aby nadać jej charakteru.

artykuły dekoracyjneZobowiązując się do współczesnego designu w łazience możesz zyskać oszczędność miejsca i satysfakcję z podjętych decyzji. Albo skupiamy się na odważnych, często ciemnych kolorach lub idziemy w naturalne, jasne rozwiązania. Ogólny styl Twojej łazienki powinien odzwierciedlać styl twojego domu. Dlatego, jeśli masz dom, w którym eksponujesz antyki, nie kombinuj z nowoczesnym stylem łazienki. Chyba, że jesteś pewny eklektycznego połączenia, które zamierzasz stworzyć. Twój projekt łazienki powinien być rozszerzeniem reszty domu. Złoto i marmur? Dlaczego nie – odpowiednie artykuły dekoracyjne podkreślą to, czego oczekujesz od łazienki. Jeśli ma być Twoim azylem, spróbuje drewna, świec, brązów i beży. Z kolei namiastkę luksusu osiągniesz dzięki szlachetnym materiałom. Oba style współczesnego wzornictwa mogą być świetną zabawą i można zaryzykować przy aranżacji. Twoje ściany nie muszą to być jednolite; mogą mieć wzory i składać się z różnych tekstur. Co więcej, Twój projekt łazienki może być mieszaniną różnych stylów i faktur. Można zrobić drewnianą boazerię i dodać marmurowe elementy, lub zainwestować w gładkie tekstury, które uzupełnimy nietypowymi wzorami. Oczywiście, można też podejść do wnętrza ascetycznie i zainwestować w sprawdzone rozwiązania, na przykład biel na ścianach i podłodze. Wówczas cały charakter łazienki będzie wypadkową, którą stworzą artykuły dekoracyjne. Nie bój się kolorów!

Pamiętaj, aby zaprojektować łazienkę, która jest wygodna i pasuje do Twojego stylu życia. Twoja łazienka jest częścią domu, a Twój dom jest odzwierciedleniem Ciebie. Nikt nie będzie spędzał tam tyle czasu, co Ty, więc zatroszcz się również o to pomieszczenie. Artykuły dekoracyjnie nie są drogie, a potrafią wnieść powiew świeżości.