Odbywam staż w drukarni cyfrowej

drukarnia cyfrowa

Nie miałem żadnego doświadczenia zawodowego, co stanowiło dla mnie problem, ponieważ ciężko było mi dostać wymarzoną pracę skoro nie mam pojęcia jak ją wykonywać. Poszedłem do urzędu pracy, by zapytać czy jest możliwy jakiś staż.

Drukarnia cyfrowa i pierwsza praca

drukarnia cyfrowa Interesowała mnie drukarnia cyfrowa i ciągle czekałem aż pojawi się informacja, że zatrudnią stażystę. Kiedy byłem już w urzędzie to kobieta mi powiedziała, że właśnie drukarnia nadesłała im zapotrzebowanie na stażystę i dostałem namiary. Dobrze, że tego dnia pojechałem do urzędu, ponieważ jest to świeża oferta i mam duże szanse, aby ta drukarnia cyfrowa mnie przyjęła. Podobno jest to najnowocześniejsza drukarnia we Wrocławiu, która ma sprzęt najnowszej generacji. Wiem dobrze jak wygląda wtedy taki druk cyfrowy, ponieważ oglądałem program w telewizji na ten temat. Pojechałem prosto z urzędu do tego miejsca, żeby zapytać o staż. Byłem pierwszą zainteresowaną osobą i chyba spodobałem się właścicielce, ponieważ uznała, że da mi szansę. Jestem dość optymistycznym człowiekiem co jest bardzo cenione. Na początku będę wykonywał tylko zwykły druk i jak już wszystkiego się nauczę to zabiorę się za druk cyfrowy. To był najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Nie sądziłem nawet, że przyjmie mnie drukarnia cyfrowa na staż a tu proszę! Taka niespodzianka. Bardzo starannie przykładałem się do wszystkich obowiązków i każdy druk, który nadzorowałem wychodził perfekcyjnie. Nie dopuściłem do żadnych uchybień a właścicielka była ze mnie bardzo zadowolona. Dowiedziałem się, że drukarnia, w której mam staż oferuje również stałe zatrudnienie stażystom, którzy wykazują nadzwyczajne zdolności.

Jak już wszystko załapię to pokarzę wtedy wszystkim na co mnie stać. Jestem przekonany, że dostanę propozycję stałego zatrudnienia.

Na pytania odpowie Printon z Wrocławia, ulica Ruska 58-59/1c