O gameplay’u Super Mario 3d fury

Jeśli szukamy gry, w której będziemy mogli współpracować ze znajomymi i wraz z nimi pokonywać następne etapy, warto, byśmy przyjrzeli się dedykowanej konsolom Nintendo Switch wersji fabuły o Mario. Czym wyróżnia się propozycja, która otrzymujemy tym razem? Co nowego w znanej grze – czy zostały zmienione postacie i triki?

Nowe Super Mario 3d Fury

gameplay super mario 3d furyZacznijmy od wspomnianej możliwości grupowych rozgrywek. Przede wszystkim gameplay Super Mario 3d Fury to frajda dla osób, które lubią wspólne pokonywanie przeszkód online. Marzymy o tym, by być zwinnym, uwielbianym hydraulikiem lub jego bratem Luigi i wraz z przyjaciółmi udać się na pomoc księżniczce? Nic trudnego. Wiele radości daje wspólna krucjata przeciw Bowserowi, zwłaszcza, że platformówka jest dostępna w trybie offline dla trójki graczy – jest to możliwe dzięki udostępnianiu połączenia dla użytkowników znajdujących się w pobliżu. Warto poza tym zwrócić uwagę na takie udoskonalenia, jak możliwość dublowania głównej postaci. Zdecydowanie zwiększa to efektywność pokonywania wrogów i przeszkód. Również wystrzeliwane pociski nie tylko efektownie przemieszczają się w kierunku celu, ale także są o wiele bardziej dynamiczne i skuteczne. Główny wróg, który czeka na końcu rozgrywki również został odpowiednio ulepszony. Wyeksponowana została jego groźna aparycja i zwiększono dynamikę postaci – a wszystko po to, by zapewnić graczowi jak najwięcej emocji.

O ile sama gra z sympatycznym Mario i jego przyjaciółmi jest dobrze znana użytkownikom konsoli, to każda nowa wersja dostarcza nowych wrażeń audiowizualnych i zachwyca rozwiązaniami. Okazuje się, że można wyżej, szybciej i bardziej spektakularnie również na kompaktowej konsoli. Nic dziwnego więc, że nowa wersja producencka zbiera pozytywne recenzje graczy.