Nowoczesny sposób depilacji

Obecnie mamy mnóstwo dostępnych form depilacji dzięki czemu nie musimy już wybierać pomiędzy bezbolesnym goleniem, ale mało efektownym, a niekomfortowym jednak dającym długotrwałe rezultaty. Dzięki postępującej technologii dziś możemy skorzystać z depilacji dającej dosłownie wyśnione efekty.

Sposób działania depilacji laserowej

depilacja laserowa bielskoJeszcze do niedawna wszystkie dostępne i znane nam formy golenia ciała zmuszały nas do pójścia na kompromis: albo mogłyśmy się cieszyć przez dwa tygodnie gładką skórą, jednak musiałyśmy zacisnąć mocno zęby podczas wyrywania włosków woskiem, albo mogłyśmy się zdecydować na bezbolesną formę golenia ciała, ale niezbyt długotrwałą. W obu przypadkach dochodziły dodatkowo efekty uboczne w postaci podrażnień, krost, a nawet stanów zapalnych. Żyjemy jednakże w czasach, kiedy rozwój technologii jest szybszy niż mogłoby się wydawać i dosięga on każdej sfery naszego życia, nawet tej dotyczącej depilacji. Od jakiegoś czasu możemy korzystać z zabiegu, jakim jest depilacja laserowa Bielsko posiada klinikę w której możemy poddać się takiej depilacji i tym samym zażegnać wszelkie problemy z odrastającymi włoskami. Oczywiście i tutaj musimy pójść na pewien niewielki kompromis w postaci zapuszczenia naszych włosków przed zabiegiem. To, co jednak otrzymujemy w zamian stanowczo jest warte takiego „poświęcenia” Depilacja laserowa działa bowiem w taki sposób, że usuwa nasze włoski wraz z cebulkami oraz jednocześnie je osłabia. Oznacza to, że kolejne wyrastające włoski są znacznie słabsze od poprzednich.

Efektami depilacji laserowej możemy cieszyć się nawet przez pół roku, co jest naprawdę niesamowitym osiągnięciem zwłaszcza, że cena zabiegu nie wydaje się być duża sama w sobie, a jeśli porównamy ją z kosztami za plastry lub dobrej jakości maszynki, które kupujemy przez okres sześciu miesięcy, tym bardziej kwota za zabieg wydaje się niska.