Nowoczesne szafy do broni obiektowej

Odkąd moja agencja ochrony zaczęła działać na większą skalę, często zdarzało się iż odkupywaliśmy pomieszczenia i obiekty biurowe od bankrutujących lub przestających działać firm, w ramach oszczędności. Oczywiście, niekiedy zdarzały się okazje w postaci prawie nowego budynku za bardzo niską cenę, Czasem jednak bywało zgoła odwrotnie.

Profesjonalne szafy do broni

szafa do przechowywania broniNajnowszy zakupiony przez nas budynek nie był w złym stanie. Wręcz przeciwnie, był tam niedawno wykonywany remont, więc stan techniczny był całkiem niezły. Słabym punktem było jednak wyposażenie, a w szczególności magazyn broni, a konkretnie jego brak. Konieczne było wyposażenie magazynu od podstaw. Często świadczyliśmy usługi na obiektach o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa, więc potrzebna była solidna i dobrze zabezpieczona szafa do przechowywania broni używanej na tych obiektach, amunicji, oraz części zamiennych. Na szczęście, technik zabezpieczeń miał już do czynienia z tego typu szafami, więc do magazynu zamówił cztery duże szafy, mieszczące cały inwentarz broni obiektowej jaki baza posiadała. Były to szafy pancerne, dobrze zabezpieczone przed zarówno próbami otwarcia ich z zewnątrz, jak i wszelkimi możliwymi uszkodzeniami z zewnątrz. Zamek elektroniczny był podłączony bezpośrednio do centrali policyjnej w razie próby otwarcia przez osoby nieupoważnione, a sama ich waga uniemożliwiała ich usunięcie, a nawet choćby przesunięcie w bok. Oczywiście zostały zainstalowane na stałe i zamocowane solidnie na podłodze tak, że nawet samochód nie byłby w stanie ich stamtąd ruszyć.

Magazynier był bardzo zadowolony z nowych szaf. Oprócz wszystkich powyższych zalet, były wygodne w użytkowaniu i przede wszystkim pojemne, dzięki czemu nie musieliśmy się martwić o dokupywanie kolejnych.