Nowe mieszkania na Ursynowie

Na Ursynowie powstaje wiele bloków i osiedli, które chętnie kupują rodziny chcące przenieść się na nieco spokojniejszy teren stolicy. Osada Sarabandy jest jednym z miejsce, gdzie powstaje wiele mieszkań i domów jednorodzinnych o różnym standardzie wyposażenia.

Nowa i nowoczesna osada na Ursynowie

nowopowstała osada sarabandyMieszkania w osadzie sarabandy mają powierzchnię od siedemdziesięciu do ponad stu sześćdziesięciu metrów kwadratowych. Ilość pokoi jest uzależniona od wielkości metrażu, więc jest to od trzech do siedmiu pomieszczeń. Dla zorientowania się w rozkładzie pomieszczeń i ogólnym wyglądzie mieszkań po realizacji przygotowane zostały szczegółowe makiety i plany rozmieszczenia poszczególnych pokoi. Deweloper chce, by mieszkania były jak najbardziej funkcjonalne. Każdy z budynków ma przestronny balkon, z którego rozciąga się przepiękny widok na dzielnicę Warszawy. Deweloper zachęca także miejscami postojowymi dla aut mieszkańców. W niedalekiej odległości od domów znajdują się duże dyskonty, stacja paliw czy klinika weterynaryjna. Nowopowstała osada Sarabandy jest położona nad malowniczym jeziorem w otoczeniu wielu terenów zielonych. Na mieszkańców czekają place zabaw, ścieżki rowerowe, siłownia terenowa i miejsce integracji na świeżym powietrzu. Sąsiedzi mogą się zapoznawać poprzez specjalnie wydzielone miejsc do zrobienia grilla, jak i do spędzania wspólnie wolnego czasu. Ku lepszemu poznaniu się służy też bliźniacza zabudowa domków, czyli współdzielenie z sąsiadem trawnika.

Domki jednorodzinne w osadzie Sarabanda są bardzo dobrym miejscem do zamieszkania. Inwestycja w domu czy mieszkanie to również dobra decyzja na przyszłość. W celu zapewnienia stałego miejsca do mieszkania i stworzenie własnej „małej ojczyzny” warto rozważyć wykupienie jednego z domów na południu Ursynowa.