Nowe, klasyczne botki

Lubię kupować nowe buty. Co sezon zawsze kupuję co najmniej dwie pary butów, które są odpowiednie na daną pogodę. Jeżeli buty z poprzedniego sezonu są w dobrym stanie to oczywiście nie wyrzucam ich tylko również je od czasu do czasu noszę. Jakiś czas temu wybrałam się na zakupy nowych botków, ponieważ zbliżała się jesień.

Botki – świetnie obuwie nadające się na jesień

botki na obcasieW sklepach nie jest trudno znaleźć ładne botki i to w dobrych cenach. Ja na zakupy udałam się do swojego ulubionego sklepu obuwniczego, w którym zawsze udaje mi się znaleźć jakieś fajne perełki i takie buty, jakich nie ma nikt inny. Tym razem trafiłam na bardzo fajne botki na obcasie. Podobały mi się dwa modele, które dość znacznie się różniły. Nie wiedziałam czy mam kupić botki wiązane z dodatkowym zamkiem, czy może jednak proste buty bez żadnych sznurówek, z samym zamkiem. Oba modele butów bardzo mi się podobały, ale w końcu wybrałam te buty, które nie były sznurowane. Mając je założone na stopy czułam się trochę bardziej komfortowo niż w butach sznurowanych, a poza tym łatwiej się je zakładało. Botki, które kupiłam miały obcas w formie słupka, czyli takie jak lubię najbardziej. Dzięki temu obcasowi buty są wysokie i bardzo kobiece, ale łatwo się w nich chodzi. Stabilność w botkach jest ich wielką zaletą. Botki uważam ze buty idealne właściwie na każdą porę roku w zależności od temperatury, ale jesienią są najbardziej użyteczne i wygodne.

Moim zdaniem botki są to jedne z najbardziej wygodnych i uniwersalnych butów, dlatego mam w swojej garderobie kilka par botków. Większość z tych botków to proste buty w czarnym kolorze, ponieważ dzięki temu pasują do wszystkich ciuchów. Botki noszę i do pracy i na zakupy i nigdy nie sprawiły mi one jeszcze żadnych problemów. Nowe botki po prostu uwielbiam i noszę je teraz codziennie.