Nietuzinkowa spódnica z falbankami

Od wielu lat borykam się ze sporą nadwagą. Próbowałam wielu diet, ale za każdym razem okazywały się bezskuteczne. Zdecydowałam, że dam sobie spokój z dietami i po prostu zmienię styl ubioru. Wybrałam się do stylistki, która doradziła mi, co mam nosić, aby tuszować mankamenty sylwetki, a uwypuklać jej zalety. Do mojego typu sylwetki pasują sukienki i spódnice z falbankami, które skutecznie ukrywają duże uda.

Bogata oferta sprzedażowa dla puszystych kobiet

spódnica z falbanamiZnam bardzo dobry sklep z odzieżą dla puszystych kobiet. Często robię tam zakupy, ponieważ odzież jest tam tania i ma wysoką jakość. Za każdym razem, kiedy cokolwiek stamtąd zamawiam, to jestem bardzo zadowolona. Teraz pilnie potrzebuję kupić lnianą spódnicę z falbanami, którą założę do nowej pracy. Taka lniana spódnica z falbanami kosztuje około osiemdziesięciu złotych, bo akurat cały asortyment w sklepie został objęty dużą zniżką. Przejrzałam dokładnie dostępną ofertę sprzedażową i jestem zaskoczona jej bogactwem. W tym sezonie najmodniejsze są lniane ubrania, więc moja spódnica na pewno będzie wykonana z tej tkaniny. Zależy mi na tym, gdyż lato jest niezwykle upalne, a wiem, że len ma właściwości higroskopijne. Oznacza to, że wchłania wilgoć, dzięki czemu skóra się mniej poci. Jest to przewiewny materiał i nie uczula. Udało mi się znaleźć idealną spódnicę z falbankami w kolorze beżowym. Będzie się świetnie nadawała do jednolitej koszuli.

W tej spódnicy bardzo spodobały mi się dwie kieszonki, które są praktyczne, a do tego dobrze się prezentują. Jeżeli się okaże, że produkt jest niezgodny z opisem, to mam prawo go odesłać do sklepu. Mam na to ustawowe czternaście dni. Przesyłka jest darmowa, co mnie bardzo cieszy, bo to dodatkowa oszczędność. Mam nadzieje, że spódnica z falbankami będzie dobrze leżeć.